Wpis z mikrobloga

: Za 20 lat ludzie będą się śmiali z obecnych "minimalizmów".


@kinlej: czy ja wiem. Raczej nie przewiduje takiego powrotu papierowych książek, płyt, wystawek kurzołapów itd. Może będą się śmiać z kształtów mebli i ilości bieli- ale raczej nie powiedzą- ech, głupki, pusto tak, ja bym tam dał trochę kurzołapów i zakurzonych książek.
Nie. Naprawdę. Staram się, ale za każdym razem ból przeszywa moje serce. Jaki proces myślowy przechodził w polakach, że ustawiali w domach meblościanki? Oczy krwawią. Za każdym razem. Jak ja ich nienawidzę. Przeglądam olx i cena 1k, to praktycznie standard.


@magnes125: Tu nie chodzi o proces myślowy ludzi, którzy to ustawiali:
1) nic innego nie było
2) działało dobrze (można było upchnąć dużo rzeczy)

problem polega na tym, że przez następne
@magnes125: Ale po co na siłę zmieniać meble, a nawet całe upodobania odnośnie wystroju wnętrz, bo mamy 2018 rok? Co to zmienia tak naprawdę? Jak ktoś lubi meblościanki, to niech sobie korzysta, jego dom w końcu ;) Nie rozumiem zupełnie tego oburzenia ludzi - takie rozwiązanie jest praktyczne, estetyczne i dosyć pakowne, a do tego wprowadza element przytulności, nie to co te zimne i sterylne nowoczesne wnętrza.
@Shajo: I jak często z nich korzystasz od kiedy masz internet ;D?


@Niebadzlosiem: no powiedziałem matce ostatnio, że w sumie to by je można wyrzucić, bo tylko miejsce zajmują, po części są nieaktualne, a i jest internet...

spojrzała na mnie krzywo i powiedziała, że wydała na nie swoją premie i... zostawi je sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
także tego...