Wpis z mikrobloga

@Szypec wszyscy którzy ruchali przed 20 rokiem życia w #!$%@? nie powinni jej ocenić, bo mogli być na jej miejscu. Mieli szczęście, że zawsze się zabezpieczali, a jak się zabezpieczali to wszystko się powiodło. Oczywiście facet może #!$%@?ć, to tyle ma lepiej.

W pracy mam faceta który #!$%@?ł od swojej 18 letniej dziewczyny z dzieckiem z downem. Teraz szuka sobie nowej dziewczyny xd oczywiście można powiedzieć, że wzięła sobie Łobuza, ale byli
  • Odpowiedz
@Roithamer: a może jak już wpadła to nie chciała usuwać tylko przyjęła sytuację na klatę i chce przezwyciężyć trudnosci? Coś widzę ze niektórzy to by tylko na skróty chodzili.
  • Odpowiedz
@Szypec: Dwa zdania opisu. Wykopowi eksperci od psychologii, relacji międzyludzkich i związków zrobili pełny profil psychologiczny, odkryli całą przeszłość dziewczyny i wydali wyrok xd
  • Odpowiedz
  • 0
@TJMonster W tym przypadku i tak nie wiemy, czy chłopak ją zostawił czy co się stało, że jest sama.
W Polskich warunkach nie musi aż tak uważnie partnera wybierać bo ostatecznie na lodzie nie zostanie. Z alimentów facet się nie wywinie, do tego 500+ i inne zasiłki z MOPS, pierwszeństwo przy mieszkaniu socjalnym i przedszkolu dla dziecka itp. . Łatwo nie będzie, ale nie będzie też tragicznie. Najgorszy może być brak ojca
  • Odpowiedz
@Call_me_Kaba: Bo tu chodzi o dwie rzeczy, po pierwsze o to co napisał niezwornowazony, a dwa, ze typiara pisze jaka to jest ambitna, a w wieku 20 lat musiala tak popuszczac szpary bezmyslnie, ze ma juz dziecko bez ojca
  • Odpowiedz
Nie lubię tych opisów "jeżeli nie xxxx to nawet nie pisz". Okropnie to aroganckie i wieje wybujalym ego na kilometr.

Nie chcesz przyciągać alphakow na jedną noc? To se porób normalne zdjęcia a nie prezysz się przed lustrem półnaga.

A to że ma dziecko w wieku 20 lat to nic wielkiego. Wiem że na wykopie 19 lat i seks to jakaś abstrakcja ale wykop to nie cały świat.

Aha, i te procenty
  • Odpowiedz
@Naxster: jakie ma znaczenie co kto woli?( ͡° ͜ʖ ͡°) ja mówię tylko o tym, że w życiu poza wykopem nie spotkałem się z tym, żeby facet nie zdecydował się wejść w związek z dziewczyną, która mu się podoba, z powodu jej dziecka. nie ma najmniejszego znaczenia, czy facet w takiej sytuacji hipotetycznie byłby bardziej szczęśliwy bez dziecka, bo nie o tym piszę.
  • Odpowiedz
że według wykopków, jak się już ma dziecko, to nie wolno już sobie nikogo szukać do końca życia


@Call_me_Kaba: Bzdura, chodzi o koszty z męskiego punktu widzenia, a nie chęci z kobiecego. Dupy to drogi biznes, a dzieciate dupy to dwa razy drogi biznes. Proste. ¯\_(ツ)_/¯
Drugim aspektem są geny - wychowywanie nie swoich dzieci niektórym nie odpowiada.
  • Odpowiedz
Przydalby sie wykop eksperyment bo jestem serio ciekawy ile facetow jest zainteresowanych ladna z dzieckiem. Dla mnie to nie do pomyslenia by cudze dziecko wychowywac (wyjatek adopcja, ale to oboje sie zgadzamy). Wiem ze to nie zawsze jej wina bo przeciez facet moglby uciec w 7 miesiacu ale dalej zostawia ta sytuacja sporo do myslenia. Jaki byl powod? Czy nie byla wpadka z glupoty? Moze serio szuka bankomata, a uczucia beda tylko
  • Odpowiedz
@Szypec: Ja tam ją szanuje. Powiedziała wprost czego chce. Co prawda trąci niesamowicie kobiecy egoizmem, bo ona rozmnożyła się z kim chciała a teraz oczekuje pewnie kogoś kto nie będzie nic wspominał o dzieciach, ale przynajmniej wie czego chce ... no prawie, bo znając kobiety nigdy tak do końca nie jest. Tak czy siak jak na postawę kobiet to spoko. Ale egoizmu to jej nie pominę.W tych czasach powracamy do coraz
  • Odpowiedz