Wpis z mikrobloga

znam 3 dziewczyny, które były w podobnej sytuacji i żadna z nich jakoś nie obniżyła standardów mając dziecko i dobrze bo teraz wszystkie są w związkach z przystojnymi zaradnymi facetami. Większy problem ze znalezieniem facetów mają brzydsze dziewczyny.


@oszty: A jak się zapatrywały na dziecko z nowymi partnerami, nawet jeśli się później do tego przekonały?
  • Odpowiedz
@Call_me_Kaba ogólnie szkoda laski bo gość np był dupkiem który niby kocha a potem #!$%@?ł. Ale mirki wiedzo że to #!$%@? która dawała na lewo i prawo a teraz szuka naiwnego. Lepiej jak od razu napisze. Kiedyś spotykałem się z taką co po kilku randkach przyznała że ten dzieciak na zdjęciu to nie siostrzeniec a syn
  • Odpowiedz
. nie ma najmniejszego znaczenia, czy facet w takiej sytuacji hipotetycznie byłby bardziej szczęśliwy bez dziecka, bo nie o tym piszę.


@InspektorDupa: to gratulacje, od kilku postów radośnie rozmawiasz sam ze sobą bo to jest dokladnie to o czym pisałem. Co więcej nigdzie nie zaprzeczylem twoim obserwacjom. Tylko widzisz, słowo klucz, podoba sie. Wielu dzieciata sie nie podoba. Wtedy nie nawiaza znajomosci i nie zaobserwujesz nawet że bylo jakieś odrzucenie. Lub
  • Odpowiedz
@Naxster: no właśnie NIE. nie ma czegoś takiego jak zakochać się bez wiedzy o dzieciaku (no #!$%@? jak??? xDDDD), życie to nie film. xD jest pierwszy wieczór, ale na drugim jest już wszystko powiedziane, przynajmniej w 99% wypadków. dzieciak to zresztą zazwyczaj najmniejsze problemy, zazwyczaj zaczynają się one od zazdrosnego ojca i tym podobne. tu się po prostu z Tobą nie zgadzam.
  • Odpowiedz
no #!$%@? jak??? xDDDD


@InspektorDupa: no #!$%@? na przykład kiedy laska to ukrywa, a gość szybko się oczarowuje. Przez pięć randek można wyrobić na tyle zainteresowania i jednocześnie ukrywać tę informację.

Zresztą to jest kompletnie nie na temat. Napisałem dlaczego ta informacja jest na końcu a tu kłócisz sie z jakimś chochołem mnie na temat upośledzonych poglądów wykopków.
  • Odpowiedz
No niby nie, ale z drugiej strony - dziecko i stawianie mężczyznom jakichkolwiek wymagań


@Flypho: no jasne, niech bierze kogokolwiek ;)

Oczywiście, że powinna mieć lepszą ocenę rzeczywistości i mniej roszczeniowy opis(bez haseł o prawdziwych mężczyznach*), ale już nie przesadzajmy w drugą stronę.
To, że pewnie taki jak ona chce nie będzie zainteresowany to już jej problem.

*szczególnie, że pewnie wcześniej nie szukała tego prawdziwego tylko innego typu. Szanse, że to
  • Odpowiedz
@michal-szoper: pytam konkretnie to odpowiedz konkretnie.
3 miesieczne dziecko do żłobka? Myślisz Ty chociaż odrobinę?
Widać, że temat dzieci znasz z tego, że nim nadal jesteś i nic więcej. Taki bobas patrzebuje karmienia co 3h, przewijania kilka-kilkanaście razy dziennie i w najlepszym wypadku miedzy tym śpi. A nie zawsze jest tak kolorowo. Często płacze, rzyga i inne takie. Wspaniały moment na randkowanie.
Rozumiem roczne czy starsze dziecko już da się gdzieś
  • Odpowiedz