Wpis z mikrobloga

@swango: wow co za blyskotliwe spostrzezenie. Volvo od zawsze bylo dla specyficzego grona klientow. Jak ktos przezywa kryzys wieku to kupuje wlasnie jakies BMW coupe zeby wyglada jak malolat, volvo kupi ktos co nie musi nikomu udowadniac
  • Odpowiedz
Zjada wszystkie bmw, audi, alfy i nawet mojego faworyta merca c na śniadanie


@rurek49: Jest piękne, ale nie wymieniaj Alfy obok BMW/Audi/Merca. Alfa nie ma najmniejszych szans by stać obok tych aut.
  • Odpowiedz
nie rozumiem podniecania się kombi, jak ktoś nie ma żony i 2 dzieci, albo nie śpi na tylnych fotelach ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@niochland: Jakbyś nie prowadził nudnego trybu życia, to byś wiedział że nawet singiel potrzebuje kombi by wyskoczyć na weekend pełen wrażeń. Sedany wyglądają pięknie, ale dla kogoś kto ma aktywne życie - tylko kombi.
  • Odpowiedz
@Jokker: no sory panie ekscytujące życie w kombi, ale po takich komentarzach to myślę że może w takim kombi ktoś ma więcej miejsca na swoje ego i Januszowe myślenie że

ten typ samochodu najlepszy i sram wam do ryja nieumiejacy się bawić nudziarze posiadacze czegokolwiek innego

( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zapoczątkowaną przez Niemców


@bidzej: A nie przez brytoli i ich Land Rover? Znakiem rozpoznawczym tej marki jest dla mnie to że wszystkie modele wyglądają tak samo, ale ekspertem nie jestem więc może mi sie tylko tak wydaje ;)
  • Odpowiedz
@pharmaz0ne to wiadomo, nowe auta bez względu na właściciela firmy są bardziej zawodne niż kiedyś. Kolega z pracy miał i sprzedał bo tylko śmigał do mechanika
  • Odpowiedz
@niochland Też nie rozumiałem dopóki nie wszedłem w posiadanie combi i się okazało, że składając tylną kanapę mogę wrzucać cały rower tak po prostu do tyłu bez odkręcania kół czy sztycy. Ciężko się teraz odzwyczaić (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@niochland: W moim mieście jak nie masz kombi to jesteś lamus i auto dla dziadka masz. To jest jakaś masakra. Kup sobie kombi, bo jak będziesz na wakacje jechał to się zmieścisz. No bo #!$%@? ja na wakacje co tydzień wyruszam. Poza tym co ci ludzie zabierają cały dorobek jak jada na wakacje?!
  • Odpowiedz