Wpis z mikrobloga

  • 0
@rurek49 Gdy przymierzalem sie do kupna auta rozgladalem sie tez za mercem, ale C klasa wyglada spoko tylko z zewnatrz, w srodku byla dla mnie odpychajaca ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak juz Merca to nic ponizej E klasy
  • Odpowiedz
@niochland: kombii w klasach wyższych niż budżet wygląda zawsze lepiej, postaw koło siebie sedana i kombi to większość powie Ci że kombi wygląda jakby było klasę wyżej, nie wiem czemu tak jest testowałem na ludziach.
A poza tym stara zasada w volvo - tylko kombi i nie handluj z tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rurek49: mi tez się podoba. Ale wygląd który jest kwestia gustu to nie wszystko. Pod maska mamy max 2 litry w napędzie na przód albo dołączanej tylnej osi xDD. To wszystko w cenie poważnych samochodów z normalnym rozwiązaniami xD. A to ponoć niemce sa przepłacone.
  • Odpowiedz
@rurek49: v90 na żywo to dopiero #!$%@? #!$%@?. Ja planuje przeskoczyć z mojej v50 na xc70 w ciagu 2-3 lat, ale takie nowe v60 czy v90 jest niestety u mnie poza zasięgiem ;[
  • Odpowiedz
@niochland: @DILERIUM: @adwersarz: @MrBaka: Promuja glownie kombi bo to wlasnie te auto wybieraja osobh ktore na nie stac, a nie malolaci „bleee tylko kupe”. Ktos kto kupuje takie auto ma zone, dzieci ew wnuki lub po prostu bierze auto ktorym nie bedzie sie lansowac ale bedzie w stanie zapakowac sie na wyjazd w alpy lub inny drogi sport. 25 latek nie jest w grupie odbiorcow
  • Odpowiedz