Wpis z mikrobloga

wulgarne

@rurek49: wulgarny
(1.1) zachowujący się w sposób ordynarny, nieprzyzwoity, grubiański
(1.2) świadczący o czyjejś ordynarności, nieprzyzwoitości, o czyimś grubiaństwie
(1.3) szt. pozbawiony subtelności, smaku, w złym guście
(1.4) skrajnie uproszczony
  • Odpowiedz
@rurek49: nie rozumiem podniecania się kombi, jak ktoś nie ma żony i 2 dzieci, albo nie śpi na tylnych fotelach ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@niochland: Nie muszę mieć żony ani dwójki dzieci żeby mieć jakieś rzeczy do przewożenia w bagażniku. Ludzie mający pasje i zainteresowania często muszą się ruszyć w teren z jakimiś przedmiotami jak np. sprzęt oświetleniowy do fotografii/filmowania. I wcale nie mówię tu o
  • Odpowiedz
Zabicie mnie ale dla mnie to auto wygląda jak śledź. W ogóle współczesne samochody są cholernie do siebie podobne- większość wygląda jak śledź.
  • Odpowiedz
@void1984: Może i zmieszczę ale po co mam sobie życie utrudniać? Zwłaszcza, że w kombi położę fotele i przewiozę statywy z softboxami bez składania. Po prostu jak chcę funkcjonalność to biorę kombi. Jak już będzie mnie stać na samochód ładny, ale niefunkcjonalny to wezmę sedana. Hatchback ani tak ładny jak sedan, ani tak funkcjonalny jak kombi. Totalnie bez sensu nadwozie.

PS. Za to lubię właśnie Volvo - że zamiast głupich hatchbacków
  • Odpowiedz
Za to lubię właśnie Volvo - że zamiast głupich hatchbacków robili małe kombi.


@piker: Akurat Civic robi jeszcze mniejsze kombi. Każdy robi kombi. Jest nawet Polo kombi (choć nie wiem czy aktualnie w sprzedaży)

BTW Jeden z moich samochodów to E-klasa sedan. Nie mam żadnych problemów z pakownością na co dzień dla 4-osobowej rodziny, a materiały budowlane dowozi mi sklep.
Jedyny tym bagażu, który by sprawił kłopot, to właśnie długie elementy.
  • Odpowiedz