Wpis z mikrobloga

@yeloneck: rozpędź się a ściana sama się znajdzie.
Jakaś godność i honor w sprzedaży trzeba zachować, bo inaczej będą takie kruczki ze nawet czytając grmasture się nie polapiesz a potem będziesz pierwszy krzyczał.
  • Odpowiedz
@yeloneck: @yeloneck: wkleiłeś nosacza a to właśnie wy jesteście takie nosacze bo nikomu i niczemu nie ufacie xD wszystko musicie sprawdzać i się o wszystko wykłócać, rozumiem że jak bierzesz browara np w puszce to sprawdzasz za każdym razem ile tam jest ml płynu xD to jest specjalny zabieg, w innym wypadku naklejka nie ZASŁANIAŁA by dziury, tyle w temacie, a jak tego nie rozumiesz to jesteś #!$%@?ęty
  • Odpowiedz
@Sylar: mi żal Ciebie, że właśnie takie zabiegi są skierowane dla klientów takich jak Ty, którzy kupują oczami, a od #!$%@?ętych to swoją matkę wyzywaj.
  • Odpowiedz
@yeloneck: Tutaj zawsze #!$%@? musi znaleźć się obrońca uciśnionych, biało rycerz albo inny superbohater, który będzie bronił niedojabnia. Ewidentnie widać, że producent specjalnie zasłonił dziurę w opakowaniu, bo ludzie lubią "kupować oczami" i #!$%@? w to już, że tam jest tyle płynu ile producent podaje, chodzi o sam fakt wizualnego oszustwa. Równie dobrze można, zauważyć podobny proceder ze zmianą znanych pojemności znanych produktów, było to kilka razy już na głównej,
Sylar - @yeloneck: Tutaj zawsze #!$%@? musi znaleźć się obrońca uciśnionych, biało ry...

źródło: comment_dkwpHoJbTwiewwuaTqFZupY0Sz4ECpVI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Funky666:
wg opinii wypokowych klaunow przy kupnie kazdego produktu powinienes sprawdzic dokaldnie sklad i wage, inaczej jestes frajerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a to ze bardzo popularny myk to stopniowe ograniczanie produktu przy tym samym opakowaniu i cenie to juz nikt nie pomysli.
No ale oni i tak za kazdym razem czytaja sklad i wage, nawet jak produkt znaja bardzo dobrze
  • Odpowiedz
  • 5
wg opinii wypokowych klaunow przy kupnie kazdego produktu powinienes sprawdzic dokaldnie sklad i wage, inaczej jestes frajerem


@bolec_po_boku Sprzedawca podaje cenę produktu przeliczoną na masę lub objętość. Jeżeli kogoś przerasta przeczytanie ceny, to jest po prostu idiotą, niezależnie od tego jakim #!$%@? byłby producent.
  • Odpowiedz
@silentpl: za każdym #!$%@? razem pod takim wpisem znajdą się wykopki usprawiedliwiające takie zachowanie janusza biznesu, który swoimi cebulackimi chwytami wprowadza konsumenta w błąd. Kisnę z takich ludzi.
  • Odpowiedz
@Jelen_Szlachetny: "No nie wiem. Myślałem, że produkty kupuje się wg wagi, pojemności, a nie wielkości opakowania. :/ "
Nie robią tego bez powodu. Większość ludzi patrzy na gabaryty niż wydrukowaną gramaturę. Na tym polega wałek. Jeszcze jakieś pytania?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Piotrek00: ale z Ciebie blind follower normalnie, phi, czytanie etykiety z ceną to nie dla mnie, jestem naiwniakiem zakupowym, wojownikiem opakowań i pogromcą nękających koncernów XD
  • Odpowiedz