Wpis z mikrobloga

@silentpl: wszystko OK dopóki w środku znajduje się 300 мл. Sprawa przypomina troszkę gównoaferę z "dmuchanymi" paczkami chipsów - a przecież nie jest ważne jak wielka paczka, tylko jaka gramatura.
  • Odpowiedz
@Jelen_Szlachetny Czyli gdyby było super rozwodnione ale w pełnym opakowaniu to byś kupił, bo objętość zgadza się ze stanem faktycznym? Czy wtedy jednak zmienisz kryterium? Tu chodzi o nieczyste zagranie producenta.
  • Odpowiedz
  • 114
@Ynteligent nie, on wtedy przeczytal by sklad i wiedzialby ze tam jest mniej ekstraktu z owocu smoczego niz byc powinno i na pewno by nie kupil. Przeciez #!$%@? kazdy na zakupach czyta wszystkie sklady produktow bo przeciez nikomu sie nigdzie nie spieszy, da fok bro?

Ja na przyklad jak chodze na zakupy to rezerwuje sobie jakies 3-4 godziny i z roszkosza czytam wszystkie etykiety zaby mnie czasem nie oszukali. Bardzo mi
  • Odpowiedz
@Jelen_Szlachetny: A znasz gęstość? Objętość opakowania? Jest podana? jak nie to wielkość opakowania sugeruje pojemność całości - duże opakowanie gdy w środku jest czegoś mało to zwykła manipulacja niezbyt uczciwa.
  • Odpowiedz