Wpis z mikrobloga

@Kick_Ass: Weźcie pod uwagę bezpieczeństwo i wygodę. W takim kurduplu strefy zgniotu absorbują mniej energii niż w autach nieco większych, dłuższych itd. Jak na ironię większe auto ze wspomaganiem w postaci czujników parkowania może sprawdzić się znacznie lepiej nawet w mieście.
W dodatku 3 drzwiowe auto do wożenia dzieciaków będzie tylko Was irytowało - szczególnie przy wsiadaniu, wysiadaniu. To niesamowicie wkurza kiedy matka się spieszy a tu trzeba wysiąść i wypakowywać
@YogiYogi: @Kick_Ass:
Potwierdzam Yogi, ludzie mają dzieci a kompletnie zapominają o bezpieczeństwie. To, że Ty i żona jeździsz ostrożnie nie znaczy, że inni uczestnicy ruchu tak robią.
Wystarczy, że będzie jechała na strzałce warunkowej, będzie deszcz a ktoś będzie jechał więcej niż 60 i w przypadku nawet uderzenia przy 30km\h jakimś większym autem od Twojego, nie chciałbym siedzieć w środku a co dopiero dzieci.

To już chyba lepiej Smarta kupić
@YogiYogi wiesz, dzieciaki mają szkoły w obrębie 1 km od osiedla, więc to tylko tyle. Mam świadomość wszystkich przywar o których piszesz, dlatego skupiam się na wersji 5 drzwiowej. Problem jest taki że mieszkamy na nowym zamkniętym osiedlu i mam tylko jedno miejsce parkingowe na mieszkanie, takie małe autko wszędzie zmieszczę i nie będzie kuło w oczy. Podobna sytuacja u żony pod pracą.
@Kick_Ass: mialem takiego ostatnio. Po miescie auto idealne, w trase nawet 100km troche strach bo zeby wyprzedzic to chyba trzeba sie noga odpychac. Zaskakujaco dynamiczny tak dojak 60-80km/h pozniej stoi w miejscu i bardzo duzo pali jesli chcesz jechac w trasie. Po miescie jezdzi za darmo praktycznie.

Ale usiadz teraz i cos Ci powiem. Ma wahacz zespolony razem ze sworzniem. Wiec trzeba wymieniac caly wahacz. Którego nie tak latwo znalezc a
@Kick_Ass: siemanko. Kup jej...

Seat Arosa 1.0

Ma 4 miejsca, super widoczność w każdą stronę, duże szyby, wysoko da się ustawić fotel i jakkolwiek by to nie zabrzmiało, z przodu jest w cholerę miejsca. Przy 193cm wzrostu jak to prowadzę, czuje się komfortowo.

https://www.olx.pl/oferta/seat-arosa-1-0-mpi-elektryka-model-2003-oplacony-CID5-IDn5TJM.html

Przykładowe ogłoszenie. Nie mam z nim nic wspólnego, ale pokazuje że się da.
Ja 2004 wyrwałem za 5600. Rok jazdy bez awaryjnej, silnik banalna konstrukcja. Koszty napraw