Wpis z mikrobloga

@einz: czytanie ze zrozumieniem, nie jest twoja najmocniejsza strona. To byl jeden z pierwszych popularnych za granica sitcomow ktory lecial w Polsce. Pomijajac familijne rzeczy, jak pelna chata, cudowne lata itp to w smutnych latach 90 (a raczej w ich pierwszej polowie) nie bylo nic porownywalnego z przyjaciolmi. Ba #!$%@? nawet TVN'u nie bylo, a polsat raczkowal ze spuscizna po polonii 1.

Z obecnej perspektywy, gdzie na zyczenie masz milion seriali,
@einz:


A co do niekodowanego pasma, to tak na to sie czekala cala rodzina, bo canal+ to byl naprawde spory wydatek wtedy, zwlaszcza ze platne telewizje to bylo kompletne nowum.

Czy ja wiem czy spory... Robiło się zrzutke, jechało na odpowiedni bazar i kupowało specjalny tłumik zakładany na początku klatki, dzięki czemu wszyscy z bloku mogli oglądać.... Problem się pojawił jak wprowadzili szyfrowanie na karty.. ( ͡° ͜ʖ ͡
Chyba trzeba być 100% normikiem żeby lubić ten serial


@Monoire: Zobacz go jaki normik podkreślam NORMIK. Nie to co ja, taka ałtsajderka, wyjątkowa, indywidualistka. Cyniczny humor nie dla plebsu, przeglądanie 4czana i mikrobloga o 4 nad ranem. Hermatyczny, wysmakowany, podkreślam WYSMAKOWANY inteligencki humor niezrozumiały dla reszty społeczeństwa. Tylko wysublimowany kątęt. MEMY SPRZED 2 DNI? IKSDE, Bosze, co za normiki, rzal.pl
@Monoire: Ja nie rozumiem fenomenu żadnego serialu, sztuka nie jest dziedziną nauki, nie jest obiektywna, nie ma absolutnych kryteriów pozwalających jeden twór postawić nad drugim, najczęściej za 'lepszy' uważa się ten, który jest popularniejszy (w końcu to biznes). Jeżeli ktoś nakręci serial gdzie przez 10 odcinków będziemy oglądać dramatyczną historię defekujących słoni cierpiących na kurzą ślepotę i uzależnionych od heroiny - to ten serial nie będzie ani gorszy ani lepszy od