Wpis z mikrobloga

@rales czyżby to miało związek z wczorajszą premierą Asics Nimbus 20 w edycji Platinium, kosztującej jedyne 899.99 zł? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jeździłem więc da się, a że nie chciałem kupić czegoś z marketu, to zapytałem o coś innego, wszak są pewnie lepsze albo gorsze marki no ale nie, półtorej tysiąca minimum żeby rowerkiem moc czasem zrobić 3km


@Shatter: Problem w tym, że nie ma tak tanich i dobrych marek xD No #!$%@?, chcecie kupić najgorsze gówno, żeby zaoszczędzić kilka cebulionów, a niedług #!$%@? Ci piasta te 5km i będziesz gnał z buta
Jak zapytasz o tani telefon to każdy poda przykładowe modele, mimo, że nie mają połowy tego, co ma najnowszy Samsung.


@Shatter: Bo nie rozumiesz kwestii technicznych xD Prawie każda firma klepie telefony praktycznie od wąskiej grupy producentów części (nawet samego Samsunga) i można zrobić przestarzały sprzęt albo zejść z ceny brakiem akcyzy i VATu. Ewentualnie jak sprzęt AGD kupujesz gotowe modele i tylko brandujesz własną nazwą i wsadzasz go w inną
no to ci powiem ze nie wiem jakie ty rowery widujesz, jakieś 3 lata brat jeździ do pracy rowerem z giełdy za jakieś 4 stówki i nic dużego się w nim nie zepsuło, więc to twoje gadanie, że jebnie piasta, jest równie sensowne, co powiedzieć, że jak kupisz Xiaomi to wybuchnie.


@Shatter: No z giełdy, ale jakiej marki? I jeśli z giełdy to używka, a ty takiej przecież nie chcesz.

zapytałem