Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, jako że sporo u nas nowości oponiarskich m.in. Michelin Road 5, zamiast promować sam produkt, mamy dla Was propozycją mini-AMA. Jeśli macie jakieś pytania o dobór opon motocyklowych na nadchodzący sezon, o ich właściwości albo różnice między nimi - pytajcie w komentarzach. Będziemy na bieżąco na nie odpowiadać z naszymi ekspertami od opon motocyklowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli będziecie zainteresowani innymi kategoriami produktowymi, również pomyślimy nad kolejnym wpisem. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba!
#motocykle #motocykleboners #motomirko #motoryzacja
Pobierz IMInter_Motors - Hej Mirki, jako że sporo u nas nowości oponiarskich m.in. Michelin R...
źródło: comment_wtQJd1UTgDYm0bMFVQEufiVV8mWjrY1P.jpg
  • 30
@I_M_Inter_Motors: Pilot Power 2CT, ja zjeżdżam 3 z tyłu kolega na takim samym sprzęcie kupił PP3CT i jakby gorzej trzymała w zakrętach. Uczucie mniejszej przyczepności, i długo się rozgrzewa. Takie same odczucie moje i jak i jego po zamianie maszyn. Czy PP3 to faktycznie następca PP 2CT czy zupełnie inna opona?
@MaddoxX1911: Tanie i dobre opony europejskiego producenta MITAS, model H03. Klasyczny bieżnik, na ryby i na grzyby ( ͡° ͜ʖ ͡°) daje rade również na drogach złej jakości.
@Boziu: Mirku, sprawdź Pirelli Angel City – opona wzorowana na bardzo udanej oponie turystyczno-sportowej Angel GT. Stosunkowo świeża opona na rynku, oferująca najlepszą przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni w porównaniu do konkurencji w tych rozmiarach. Rzeźba bieżnika
@I_M_Inter_Motors: Jak to jest z tym kupowaniem nowych opon z zeszłych roczników. Nie ma żadnej możliwości sprawdzić jak te opony były przechowywane. A przechowywanie to jest argument numer 1 gdziekolwiek się nie szuka info o "starych" nowych oponach.
Jak najlepiej przycebulić na nowych oponach i w jakie roczniki się pchać maksymalnie?
@I_M_Inter_Motors: kurła wlaśnie szukam opon do fzs1000 jak kupilem byly michelin pilot. Tylna opna byla zjechana jak by niemiec jezdzil tylko prosto a przednia zjechana jak by #!$%@? tylko w lewo. Co lepiej wybrac pilot road 3 czy 4? 3 tanjej wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@I_M_Inter_Motors: Honda Hornet PC41, 3 sezon na moto, obecnie Diablo Strada. Poszukuję czegoś do jazdy sportowo (33,3%) turystycznej (66,6%). Fajnie by było, żeby opona ogarnęła naukę zejścia na kolano ;)
@syrena_elektro: Rosso, bo jest bardziej miękka.

@WiewiurPL: kurna ja nie wiem co wy robicie, ze PP3 u was wypada zle, a 2ct, ktore wlasnie sie katastrofalnie dlugo nagrzewa u was w moment cieple.. gdzie praktycznie wszyscy, ktorych znam w tym moje doswiadczenia maja pp3 za duzo lepsza opone od 2ct, bo dogrzac pp2ct to trwa wieki :P