Wpis z mikrobloga

a wiesz, że wzrost dziedziczy się po dziadkach?


@NukeOps: A nie po matce? Tak zauważyłem, że często matka karlica + wysoki ojciec, a syn jest niski. Znam też dwa przypadki gdzie matka wysoka, a ojciec niziutki i syn jest wysoki.

Pewnie większość i tak zależy od przypadku i tak.
@Therion95: Nie za bardzo rozumiem te kompleksy facetów odnośnie wzrostu. Może dlatego że mam 192cm :)
Czuję się trochę za duży, jak dla mnie optymalnie jest mieć 185 - 187
@trevoz: genetyka to wspaniała dziedzina nauki :D ja też tego nie rozumiem, nigdy w to nie wnikałem. Moi dziadkowie byli niscy, ojciec taty mierzył 170 cm, babcie też były niskie. Może to pochodzenie etniczne?
@Therion95

Można? Można. Wystarczy wyjść z piwnicy i przestać się nad sobą użalać.

To raczej niezbyt adekwatne słowa w ustach kogoś kto wszedł w stały związek jakoś na początku liceum...
@Therion95: jestescie razem od podstawowki Ty mialas 16 lat on pewnie w podobnym wieku, moja babcia twierdzi ze takie zwiazki nie wychodza w dluzszej perspektywie jak to mowi "Psitka za mlody sie nie wyszaleje to potem na starosc glupieje" I moze cos w tym jest, nie bardzo wiem jak mozna sie laczyc na cale zycie nie próbując tego zycia z innymi, czy moze byly jakies inne przelotne sexy?
@Therion95: podziwiam, ja zanim się oświadczyłem w wieku 29 lat musiałem się wyszaleć, a Ty taki młody i w sumie całe życie z jedną kobietą, nie wiesz co straciłeś i możesz teraz zaprzeczać, ale poczekaj jeszcze kilka lat, przyjdzie ciekawość jakby to było wejść w inną szparę i wtedy zaczniesz żałować :P