Wpis z mikrobloga

@Jarmuzyd: o zapomniałem dopisać jeszcze nazywanie kogoś pseudomuzykiem albo muzyką dla plebsu do mojej listy, dzięki że mi przypomniałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Autotune podobnie jak gitara elektryczna - potrafi wydobyć dźwięki, których w sposób naturalny żaden człowiek z siebie wydobyć nie potrafi i jest używany najczęściej jako środek styltyczne a nie dlatego, że ktoś nie potrafi śpiewać(bo wtedy inżynier dźwięku potrafi wokal poddać takie obróbce, że
@ShadyTalezz: spoko, ze ci przypomnialem. No autotune potrafi byc przydatny, ale wlasnie sa pseudomuzycy, ktorzy nie potrafia spiewac i specjalnie obrabiaja sobie glos autotunem. Nie ma w tym niczego odkrywczego i jest to znany fakt. Nie napisalem, ze kazde uzycie autotuna=bycie pseudomuzykiem. Widze ze dla ciebie kazdy hejt to jest juz wysryw. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jarmuzyd: to czemu piszesz, że się zgadzam z autotune akurat, skoro wyraźnie odnoszę się do ludzi, którzy krytykują każde jego użycie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą byś się zdziwił, ile sztuczek studyjnych używają twoje ulubione zespoły, żeby uzyskać brzmienie z albumów
@ShadyTalezz: bo niektorzy muzycy specjalnie przesadzaja z autotune, zeby to brzmialo jakby sie roboty ruchaly.
Ja #!$%@? ja nie mowie, ze autotune jest zly xd tylko ze niektorzy przesadzaja z nim do porzygu
@ShadyTalezz: Po prostu mi sie to nie podoba i wyrazam swoja opinie, ktora jest niepochlebna. NO SHIT HAPPENS
Jak ktos lubi odglos ruchajacych sie robotow, to jego zupelnie sprawa, a ja sobie wyraze opinie, ze mi sie to nie podoba. Tyle i az tyle.
@ShadyTalezz: wyslalbym o co mi dokladnie chodzi, ale jak slyszalem te piosenki to szybko stamtad uciekalem i nie wiem teraz jak do nich wrocic, a duzego researchu nie chce mi sie robic. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja nie placze, ja mowie ze mi sie nie podoba odglos ruchajacych sie robotow. ¯\_(ツ)_/¯
@gerwant2k: nie ma to jak sugerowanie się loginem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja gust muzyczny mam akurat dość, hmmm... eklektyczny, aczkolwiek z przewagą wszelkich odmian muzyki rockowej.
Ty natomiast próbujesz być fajny i całe zło tego świata zrzucić na metalowców, choć większość przedstawicieli z wymienionych przez ciebie grup krzywi się z niesmakiem jak usłyszy nieco ostrzejszy riff na gitarze elektrycznej.
Piszesz teraz, że muzyka metalowa jest spoko,