Wpis z mikrobloga

Jestem metalowcę i u nas często gęsto to jest tak: slucham folk metalu !
-- buu ale ciota prawdziwy metal to black metal
-- black.metal? Haha trv metal to tylko heavy metal
I tak w kółko XD
Prawda jest taka że power metal jest najmocniejszy \m/ :D
@panTralalinski: no przecież ten post jest o takich kucach a nie o wszystkich słuchaczach. A co jak co metal ma to do siebie, że wśród jego słuchaczy najwięcej takich elitarnych, pretensjonalnych gamoni, którzy podbudowują swoją niską samoocenę gustem muzycznym. I nawet mi nie mów, że nie bo się sam obracałem w takich kręgach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedyną najwyższą formą muzyki jest wszystko to co obecnie określa się muzyką klasyczną, do późnego romantyzmu włącznie.

Cała obecna muzyka, nie ważne jaki gatunek, to tylko mniej lub bardziej marna kopia rozwiązań muzyki klasycznej, tyle że w innej aranżancji.
@REMIR3X: Miałem kumpla metala, który mi mówił "Zacznij słuchać normalnej muzyki, bo od tego rapu tracisz punkty IQ". Kiedyś dorwał się do mojego odtwarzacza mp3 i powiedział "Słuchasz Run DMC? Beastie Boys? Cypress Hill? Taki rap to ja rozumiem. A myślałem, że słuchasz jakiegoś gówna" xD W ogóle znam wielu metalowców, którzy lubią posłuchać wyżej wymienionych zespołów, a także Paktofoniki, K44, Wzgórza Ya-Pa 3, Molesty, czy Warszafskiego Deszczu. Za to ja,