Wpis z mikrobloga

Mój stary to fanatyk Pho, całe mieszkanie #!$%@? makaronem ryżowym...

Jestem trochę walnięty na punkcie zupy pho i o dziwo znalazłem ludzi, którzy mają podobnego #!$%@?.

Razem odpaliliśmy bloga na którym opisujemy nasze poszukiwania najlepszej wietnamskiej zupy w Polsce. Jest też trochę o innych daniach, ale skupiamy się głównie na zupie.
Pytałem kiedyś na wypoku gdzie zjem dobre pho we wro, ale nikt mi nie pomógł ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Żeby nie było, że jesteśmy jacyś zieloni w temacie to powiem, że byliśmy już w Wietnamie żeby poznać smak prawdziwego PHO, zresztą zaraz znowu tam lecimy.

Stworzyłem też mapę, na której możecie znaleźć wszystkie miejscówki serwujące PHO jakie znam we #wroclaw i w #warszawa

#jedzenie71 #jedzenie #pho #wietnam
jamaiwr - Mój stary to fanatyk Pho, całe mieszkanie #!$%@? makaronem ryżowym...

Je...

źródło: comment_KFIw5Jir4lFGkt2cZBkfdmCZYrC872IC.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wudoka27: Nigdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tak całym sercem to nic bym nie polecił we wro, bo wszędzie jest coś nie tak.

Na miano najlepszego zasługuje chyba to w zjem bao na tęczowej (choć jak dla mnie było trochę za dużo sosu rybnego) no i jak byłem za pierwszym razem to było zajebiście beznadziejne.

Stały poziom jest w hong ha na legnickiej, nie jest złe, ale
  • Odpowiedz
@jamaiwr: Jest jeszcze na Wałbrzyskiej, obok Studenckiej w Warszawie. W knajpie gotują Azjaci, nie jestem w stanie określić czy są to Wietnamczycy czy nie. Chociaż w sumie knajpa nazywa się VietStar czy coś takiego, to chyba sieciówka jest więc raczej Wietnamczycy :)
  • Odpowiedz
@Neagini: należę do bojówki Viet-Star, taki tani i dobry chińczyk to skarb. Wcześniej dokładnie w tym miejscu była chyba taka chińska knajpa która musiała być jakaś pralnią pieniędzy, bo nigdy w niej nikogo nie było : p
  • Odpowiedz
@krusz_swg: no niestety popełniłem duży błąd, sądziłem że jak udostępnię mapy z możliwością edycji to ludzie będą dodawali nowe miejsca. Niestety tak się nie stało, za to ktoś wywalił całą warstwę na której były oznaczone Warszawskie miejscówki
  • Odpowiedz
Przepis spoko, ale i;ość przypraw na taką objętość bym potroił. No i brakuje mi tu kolendry w ziarnach. Ogólnie przepis spoko, można się nim posilić.
  • Odpowiedz