Wpis z mikrobloga

@Destruktor91: To już największy poeta nam współczesny stwierdził:

"Nie musisz być królem kindersztuby
No może tylko jak spotkamy się na polskich drogach
Kiedy Cię wpuszczę to mi, #!$%@? nie zapomnij podziękować"
  • Odpowiedz
@ReFree bo nikt nie traktuje zwykłego partnerstwa na drodze jako coś wyjątkowego. U nas dziękują nawet jak z podporządkowanej włączają się w korek. O to jest chyba chore bo jestem chyba jednym kierowcą w mieście gdzie nie wieżdzam na skrzyżowanie jak nie mogę z niego zjechać. Nawet jak to podporządkowana wchodząca w 3 pasmową jezdnię.
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: O ile za trąbienie kiedy widzimy zagrożenie (np. pieszy jest na pasach i widzimy, że ktoś nas wyprzedzi i trąbimy żeby zwrócić uwagę pieszego) jest super postawą, o tyle nie popieram i nie rozumiem ostrzegania przed policją. Tak, nie zawsze kontrole są robione prawidłowo (np. ze względu na sprzęt), ale po tym co się #!$%@? na polskich drogach (co potwierdzają nagrania), uważam, że bardzo dobrze, że policja wyłapie kilku
  • Odpowiedz
@Destruktor91: Aktualnie mam dziurę zamiast przycisku awaryjnych i mi głupio jak ktoś wpuszcza, a np. nie jest w stanie zobaczyć podziękowania ręką, bo np. słupek zasłaniał :(
  • Odpowiedz
@Destruktor91: najgorzej z babami za kierownicą. Jak stoję na pasach za #!$%@? baba się nie zatrzyma żebym przeszedł - a obserwuje już to od paru lat. Jadąc zapomnij żeby cie kobitka wpuściła jak chcesz się włączyć do ruchu. szanse są minimalne. Jeszcze lepsze dzis przepusciłem jakieś dwie babki na pasach, jakąś matke i córkę - to córka jak zobaczyła że ją przepuszczam spojrzała się, i skrzywiła odwracając głowe w drugą
  • Odpowiedz