Wpis z mikrobloga

Cześć @TheSznikers vel @ACLeague, nie chciałeś załatwić sprawy na privie to tutaj zapytam. Jakie masz mały człowieczku dowody na to, że to ja byłem kretem, który cię sprzedał do R.?

Jak cię pussy dojeżdżał jak szmatę to zawsze starałem się jakoś pomóc, jak cię nachodziła policja i skarbówka wzywała to, to ja ci doradzałem założenie jakiejś organizacji non-protif żebyś miał kryte dupsko, chciałem się nawet tym dla ciebie zająć ale temat upadł. Jak był negocjacje z R. to byłem wśród tych, którzy optowali za bulionem skoro R. tyle sobie wymagali. Dyskutowałem z tobą jak z inteligentnym człowiekiem, a ty oskarżyłeś mnie jak jakąś sprzedajną szmatę, nie mająć ani grama dowodu.

Właśnie, jeśli masz dowody to rzuć mi nimi w twarz żebym się zamknął. Cisza po twojej stronie wiele mi wyjaśni.

Wołam @Ozor @Mokrysedes @iAdamM @RealAKP bo wiem, że do Was dotarła ta informacja też. Co się nie działo zawsze grałem w drużynie ACL i dopiero jak zostałem bezczelnie zbanowany, to się od tej drużyny odwróciłem. Nikt nie będzie mnie oskarżał o jakieś kretowanie, ja to nie ten poziom panie Damianie.

Skąd wiem, że mnie oskarżasz. Ano ktoś z Twojego zaufanego teamu nie uwierzył i dał mi znać.


valencianista - Cześć @TheSznikers vel @ACLeague, nie chciałeś załatwić sprawy na pri...

źródło: comment_VomuB30l3Ysi1HjCyVTfGa9M4InYTM3W.jpg

Pobierz
  • 64
@Golomp: no taki sznikers jest. ¯\_(ツ)_/¯ Bronić go nie mam zamiaru. Po prostu przykro mi jak patrzę na to wszystko co razem budowaliscie i co się z tym dzieje. Zamiast sobie na spokojnie wszystko powyjasniac to jeździcie po sobie, robicie niepotrzebne gb nawet o jakieś pierdoły itd. weźcie sie umowcie jednego dnia na jakiegoś Skype, dogadajcie, a jak nie będzie nici porozumienia podziękujcie za wspolprace, pooddawajcie kasę, zabierzcie zabawki i rozejdzcie