Wpis z mikrobloga

Siema Murki! Kojarzycie grę "Fable: Zapomniane opowieści"? Jest to jedna z moich ulubionych gier, bo po pierwsze mam sentyment, jako że był to mój pierwszy rasowy RPG, a po drugie kupiłem ją kupę czasu temu tylko za 10 zł na promocji w Biedronce. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ci, którzy grali wiedzą na pewno, że misje Fable przyjmuje się ze korzystając ze specjalnego stołu w Gildii Bohaterów. Na samym początku rozgrywki mamy możliwość podjęcia się jednej misji z czterech dostępnych - na pozostałe mamy za niski poziom sławy. Po wykonaniu jednego czy dwóch zadań te nieosiągalne znikają. Logiczne prawda? Krąży jednak legenda, że ktoś kiedyś uparcie nie wykonywał pierwszych misji i wbijając po trochu sławę był w stanie podjąć tamte nieosiągalne questy. Zamierzam poświęcić na sprawdzenie tego kilka chwil. Jeśli ktoś zaplusuje ten komentarz, to zawołam go do kolejnego wpisu i opowiem o wynikach mojego eksperymentu.
#gry #rpg #fable
mich_uj - Siema Murki! Kojarzycie grę "Fable: Zapomniane opowieści"? Jest to jedna z ...

źródło: comment_f6vi2i7d1yzi4c1RbBQl9PQPwF5m4GLH.jpg

Pobierz
  • 20
@mich_uj: Wydaje mi się, że czytałem, że albo tych misji nie da się zaakceptować nawet jak masz wystarczająco dużo sławy, albo że zaakceptować niby się da, ale nic się potem nie dzieje. Podejrzewam, że to do zweryfikowania w 30s w google, ale mi się nie chce. xD