Wpis z mikrobloga

#swietyzabiusz #stulejacontent #przegryw

Razu pewnego przyszedł uczeń do Pana i wyrzekł w te słowy: "Panie, uczyń mnie wygrywem". Odrzekł my Pan "nie rozumiem prośby Twojej", a uczeń oddalił się twarz swoją siermięga skrywszy. Następnego dnia przyszedł inny uczeń do Pana i wyrzekł "Panie, uczyń mnie wygrywem", a Pan odrzekł "nie rozumiem prośby Twojej", a uczeń oddalił się łzy rzewne roniąc. Trzeciego dnia przyszedł inny jeszcze uczeń do Pana i wyrzekł "Panie dobry jak chleb, chcę wygrywem się stać, wypełnij mnie Duchem swoim, bowiem mam dziewczynę na oku". Wyrzekł mu Pan "Idź zagadać do tej dziewczyny, a Duch mó będzie z Tobą". Następnego dnia uczeń ten szedł z dziewczyną pod rękę. Jeszcze inny uczeń widząc całą tą sprawę zapytał Pana "Mistrzu, czemu dwóch uczniów odprawiłeś, a dopiero trzeciemu udzieliłeś Łaski swojej?" Odrzekł mu Pan: "Ja wypełniam swoich uczniów mocą, ale nigdy nie wypełniam ich wolą. Bowiem wola pochodzi z serca przegrywa, a ona potrzebuje tylko Ducha mojego, tak jak maszt potrzebuje wiatru by morze przemierzyć. Kto zaś nie ma masztu, temu i najsilniejszy wiatr nie pomoże".

Oto Słowo Żabie
Pobierz W.....z - #swietyzabiusz #stulejacontent #przegryw

Razu pewnego przyszedł uczeń do...
źródło: comment_ygEsl9D08b6heuNMaFWShkKfhWp8kf83.jpg
  • 5