Wpis z mikrobloga

Siedzimy ze współlokatorem, sączymy piwko i szukamy loszek na #badoo na #seksy, bo sobota, a w sumie poruchałbym ja #przegryw over900000 i on, celebryta, w którego blasku kąpie się przy każdej imprezie, gdy otaczają go osiedlowe modelki - co popatrzę to moje #creepy.
- Napisz do niej - mówi, podsyłajac link.
- Napiszę, ale pewnie zleje - odpowiadam, klikając.
- Nie oleje. Mocne 3/10, jeszcze będzie ci wdzięczna, jak to dobrze rozegrasz.
No wiec zerkam na zdjęcia, twarz wolna od pryszczy, trochę ciałka więcej, nie że grubas, ot taka przysadzista loszka z większymi udami, mocne 3/10... W porywach do słabego 4. Myślę sobie, co mi szkodzi - zaczepiam. Czekam na odpowiedź około pół godziny, po których następuje konkretna wymiana zdań - zgrywałem Alvaro Macho, jaki to ze mnie nie jest #wygryw. I nawet ciągnęliśmy rozmowę przez około 2 godzinki, ale w końcu mówi do mnie mój wspólokator, odkładając butelkę, patrz i pokazuj laptopa, a tam co? Dopasowanie z loszką.
- Napisz do niej - mówię mu, gorąco zagrzewam. - Sprawdź ją. Bo jest chętna na seksy i będę wygryw, ale muszę chwilę, tydzień lub dwa pochodzić.
Kolega niechętnie, ale się zgadza... Tyle, że on jest król i w podchody się nie bawi, dlatego pisze jej "Fajna jesteś, chętnie zadarłbym ci tą spódniczkę i posadził na sobie". J*bany skandalista, mówię mu, i nie wierzę, że ona taka grzeczna... J*bany mistrz... Odpisała mu, że jak ma kondycje to może spróbować w tym tygodniu dnia x, gdzie dla mnie napisała jakieś 15 minut wcześniej, że nie ma czasu i najwcześniej za dwa tygodnie. To ja jej piszę "panienko, może wcześniej się spotkamy, jakieś seksy itd" - a ona, że nie, bo to nie w jej typie i że z nią trzeba chodzić... I jak będzie chemia to może się zgodzi na seksy. A jemu bez oporów i w dupke i w gębę.... Podwójne standardy.

#truestory nigdy więcej kobiet z internetów
  • 29
@Boomak:

bo przytłacza mnie jej puszczalskośc w stosunku do mojego kolegi ;(


Zgniłam. Nic dziwnego że z takim podejściem jesteś betą.
Przecież to jest proste jak słońce, pisałeś lasce o pierdołach to od razu wyczuła że masz właśnie takie podejście, że laska która zgodzi się szybko na seks jest puszczalska. Więc postanowiła Cię przetrzymać.
Kolega napisał od razu konkretnie, to i zachowanie miała inne.

Co w tym złego? Inaczej zachowujesz się