Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj mialem spotkanie po latach z ludzmi z technikum i wrocilem z LIMAO pod okiem. Ale od poczatku. Pragne w najblizszym czasie spelnic swoje najwieksze marzenie z dziecinstwa i lat studiow czyli kupic prawdziwego amerykanskiego Mustanga (sprowadzony z USA ofc). Gdy bylismy juz wstawieni, i Sebki chwalily sie swoimi Gulfami opowiedzialem o moich planach. Zawsze bylem tym niesmialym, brzydkim karlem 1.77m, niezauwazanym przez dziewczyny (tak, #tfwnogf po 30stce nigdy nie trzymajacy #rozowypasek za reke here). Niektore dziewczyny gdy to powiedzialem prychnely smiechem a gdy wypytalem o co chodzi to, nazwijmy go roboczo Sebastian, taki najwiekszy Chad w naszej klasie, powiedzial ze, cytuje "Kup sobie lepiej Yarisa, bardziej do Ciebie pasuje". Nie powiem, zabolalo mnie to ale ze wiem, ze typ jezdzi starą A4 w kombi to zapytalem przesmiewczo, co jest bardziej zarloczne, jego laska czy ruda szmata w jego Audi. No i sie zaczelo. Dostalem w pysk i "zostalem wyrzucony" z imprezy. I tak zamierzam spelnic swoje marzenie ale zastanawiam sie jak Wy na to patrzycie? Wysiadajacy prawiczek (tak to widac po wygladzie) z takiego auta? Smieszne/normalne?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wczoraj mialem spotkanie po latach ...

źródło: comment_mtLkAn0cyQNSvb3EwoiwFXEIaw3JAOXP.jpg

Pobierz
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania:

Wysiadajacy prawiczek (tak to widac po wygladzie) z takiego auta? Smieszne/normalne?

Bardziej śmieszne jest pytanie o takie rzeczy. Chłopie, to jest tylko auto, rzecz nabyta i w cywilizowanych krajach normalna. W Polsce jak w lesie, Mustang to nie Rolls Royce Phantom, tylko amerykański fastback, to wciąż klasa średnia, tak jak BMW serii od 1 do 5. Marzy ci się mustang (mi też i to bardzo), to kup, jak cię stać
@AnonimoweMirkoWyznania: Za sam tekst ci się #!$%@? należał. Pamiętaj też że oni te gulfy i ałdi mają a ty dalej w fazie planów. To z jakiego auta wysiadasz nie ma znaczenia po coś je kupiłeś i to się liczy. Swoją drogą nie mogłeś bardziej subtelnie mu dogryźć? np. było by pewnie rozsądniej jakbym kupił Yarisa, ale z drugiej strony rozsądniej byłoby jakbyś ty kupił traktor/hulajnogę/motorower zamiast A4 a jednak zrobiłeś inaczej
Mustang to nie Rolls Royce Phantom, tylko amerykański fastback, to wciąż klasa średnia, tak jak BMW serii od 1 do 5


@Zakkalec: BMW przy Mustangu to cud techniki. OP pisze o amerykańskim mustangu, więc zakładam, że nie chodzi mu o najnowszą wersję, lecz starszą, która nie wychodziła na Europę. Jakość wykonania i właściwości jezdne takiego Mustanga są bliżej Skody niż BMW... w sumie to Skoda ma chyba lepszą jakość wykonania i
@AnonimoweMirkoWyznania: pomijając prawiczkowanie to swego czasu zauważyłem (po zakupie w sensie), że nowe auto robi WIELKIE wrażenie na kobietach - czy tego ktoś chce czy nie. Tzn nowe takie np co dopiero wchodzi po liftingu albo nowy model.

(pomijając diacie i fiata ( ͡º ͜ʖ͡º) )