Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim.
Nigdy do tej pory nie robiłem takich rzeczy na wykopie, bo myślałem, że nie wypada no i nigdy wcześniej nie byłem też w takiej sytuacji jak teraz, ale do rzeczy.

Miałem już dość pracy za kiepskie pieniądze i konieczności postępowania według wskazań przełożonych, czułem, że potrzebuję nieco więcej swobody i oddechu. Choć znam realia rynku geodezyjnego w Polsce, postanowiłem zaryzykować i w styczniu założyłem działalność gospodarczą w branży geodezyjnej.

Chciałbym z tego miejsca, jeśli nie będziecie mieć mi tego za złe, nieco zareklamować swoją firmę i rzeczy, które wykonuję.

Firma nazywa się GEOBEST i świadczy szeroki zakres usług geodezyjnych począwszy od wykonywania map do celów projektowych (MDCP), przez tyczenia budynków, pomiary inwentaryzacyjne, obsługi budowy, podziały nieruchomości po sprawy związane z ustaleniem przebiegu granic lub położenia znaków granicznych.
Działam na terenie Śląska oraz Małopolski mniej więcej w rejonie od Podbeskidzia po Kraków oraz Katowice.

Także tego, jeśli kiedykolwiek będziecie potrzebowali wytyczyć fundamenty budynku, zrobić odbiór tegoż budynku lub znaleźć granice swojej działki to polecam siebie i swoje usługi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli natomiast sami nie potrzebujecie geodety, to może będziecie mogli mnie polecić, gdy jakiś Wasz znajomy lub znajoma będą potrzebowali kogoś takiego jak ja. Jeśli odezwie się do mnie Mirek z Wykopu, dostanie ode mnie 10% upustu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Strona internetowa: www.geobest.info

Zainteresowanych zapraszam na stronę po więcej informacji, a tymczasem życzę miłego wieczoru :)

#geodezja #dzialalnoscgospodarcza #slask #malopolska #krakow #podbeskidzie #katowice #bielskobiala #zywiec #pszczyna #oswiecim #wadowice #kety #chrzanow #bytom #siemianowice #jaworzno
  • 47
@DanekRBI: Jak zaczniesz ten post powielać tak, że inni będą to tagować jako pasta, to wiedz, że przesadziłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gratulacje! Wchodzisz na wyższy level i zachęta się zdecydowanie przyda, więc łap plusa za odwagę! Widać, że spędziłeś trochę czasu nad pomysłem, odpowiednia nazwa, domena, ciekawe logo i dobrze wyglądająca strona. To się liczy.

Popieram Twoją decyzję, bo 10 lat temu podjąłem podobną i gdyby
@plecak_odrzutowy: Dzięki za wyrozumiałość :)

@louis_matters: No szkoda ;D Szukam też samochodu do pracy i jak na złość niewiele ofert na śląsku, a strasznie dużo w Wielkopolsce ;) Widać lepsze miejsce do życia i pracy :)

@TSP89: Dzięki, będę miał to na uwadze :)

@Golibroda: Osobiście nie, ale żona ma, więc to tak jakbym posiadał ;P

@infamousrwk: @hacerking: @ZielonePalto: @kondzio632: @sopel87: Dziękuję, zobaczymy
@DanekRBI: W dzisiejszych czasach ciężko trafić na dobrego geodetę.
Mapki robisz w wersji dxf i na folii czy na papierze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szukam czasem geodetów z południowych okolic to sobie zapiszę :)
@kicioch: Mapki robię całkowicie elektronicznie w dwg (AutoCAD + MapaSG), a później drukuję i przekazuję klientowi wersję elektroniczną oraz papierową. Jeśli będziesz potrzebował geodety to zapraszam do kontaktu :)
@arctickey: Studiowałem na AGH w Krakowie. Uważam, że studia są ciężkie i nie każdy się do tej pracy nadaje, a jest zdecydowanie za dużo uczelni, które kształcą geodetów. W takiej Anglii, gdzie przez chwilę pracowałem, na cały kraj są chyba 2
@DanekRBI: Jakbyś jeszcze maila miał na stronie to by było bomba ()
Często wysyłam zapytania cenowe o mapkę do kilku geodetów razem ze wszelkimi danymi i potrzebnymi materiałami do wyceny i taki mail na stronie bardzo ułatwia życie :D