Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim.
Nigdy do tej pory nie robiłem takich rzeczy na wykopie, bo myślałem, że nie wypada no i nigdy wcześniej nie byłem też w takiej sytuacji jak teraz, ale do rzeczy.

Miałem już dość pracy za kiepskie pieniądze i konieczności postępowania według wskazań przełożonych, czułem, że potrzebuję nieco więcej swobody i oddechu. Choć znam realia rynku geodezyjnego w Polsce, postanowiłem zaryzykować i w styczniu założyłem działalność gospodarczą w branży geodezyjnej.

Chciałbym z tego miejsca, jeśli nie będziecie mieć mi tego za złe, nieco zareklamować swoją firmę i rzeczy, które wykonuję.

Firma nazywa się GEOBEST i świadczy szeroki zakres usług geodezyjnych począwszy od wykonywania map do celów projektowych (MDCP), przez tyczenia budynków, pomiary inwentaryzacyjne, obsługi budowy, podziały nieruchomości po sprawy związane z ustaleniem przebiegu granic lub położenia znaków granicznych.
Działam na terenie Śląska oraz Małopolski mniej więcej w rejonie od Podbeskidzia po Kraków oraz Katowice.

Także tego, jeśli kiedykolwiek będziecie potrzebowali wytyczyć fundamenty budynku, zrobić odbiór tegoż budynku lub znaleźć granice swojej działki to polecam siebie i swoje usługi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli natomiast sami nie potrzebujecie geodety, to może będziecie mogli mnie polecić, gdy jakiś Wasz znajomy lub znajoma będą potrzebowali kogoś takiego jak ja. Jeśli odezwie się do mnie Mirek z Wykopu, dostanie ode mnie 10% upustu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Strona internetowa: www.geobest.info

Zainteresowanych zapraszam na stronę po więcej informacji, a tymczasem życzę miłego wieczoru :)

#geodezja #dzialalnoscgospodarcza #slask #malopolska #krakow #podbeskidzie #katowice #bielskobiala #zywiec #pszczyna #oswiecim #wadowice #kety #chrzanow #bytom #siemianowice #jaworzno
  • 47
@DanekRBI Moglbys opowiedziec cos o reliach w branzy geodezyjnej teraz? Sam mam inzyniera geodezji ale siedze w innej branzy i ciekawi mnie jak to jest :) Juz na studiach zauwazylem ze jest nieciekawie ale nie wiem jak bardzo.