Wpis z mikrobloga

Co te karyny #rozowepaski ode mnie z roboty to ja nie moge xD Na co dzien te ulane lochy wpieprzaja trawe, wywalaja setki zlota na jakies pudelkowe diety i magiczne herbatki, ale kiedy szef przyniosl tace z paczkami malo nie dostaly p-------a xD Rzucily sie jak walniete, braly po 4-5 na talerz, porobily sobie kawy z mlekiem i bita smietana, i maja uwalone ryje w pudrze i lukrze xD a jutro znowu bedzie placz ze sa grube i nikt je nie chce r----c i faceci to swinie! Ja nawet jednego nie rusze bo tak mi je obrzydzily. #tlustyczwartek #bekazpodludzi #patologiazewsi #patologiazmiasta #logikarozowychpaskow
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zgredzimierz: @Ornament: @su1ik: @Hannahalla: Tylko, że tego typu lochy nie robią sobie cheat daya raz do roku i niewielkich odstępstw od diety. To są ludzie, którzy nie potrafią się racjonalnie odżywiać i przez tydzień odmawiają sobie wszystkiego, żeby później zjeść kawałek ciastka a za nim całą blachę. Racjonalne odżywianie polega na jedzeniu zdrowo i wg. określonych makrosów ale nie odmawianie sobie gdy ma się
  • Odpowiedz
@Przegrywstulejarz: Ja się odchudzam, a i tak dzisiaj zjadłem 7 pączków ze smakiem bo przecież nie będę jakimś p-----m co ma kija w dupie i hurr durr odchudzanie najważniejsze. Od miesiąca trzymam miche to mi się należy nie

Jedzcie Mirki i się za siebie nie oglądajcie()
  • Odpowiedz
@Przegrywstulejarz: Myślę, że one tylko tak na pokaz jedzą trawę, a w domu czekoladki hurtowo. Gdyby rzeczywiście tak zdrowo jadły od dłuższego czasu, to nie rzuciłyby się aż tak na pączki - już po jednym miałyby dość i uznałyby, że są za słodkie. Dziś Tłusty Czwartek, więc nie muszą udawać, że nie jedzą takich rzeczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Przegrywstulejarz: od jednego dnia nie utyją, zapewne w pracy dieta pudełkowa a w domu pizza i zero ćwiczeń. Zdradzę Ci sekret - jeśli robisz ostro cardio 3x w tygodniu to możesz w--------ć niemal wszystko, bilans kaloryczny oraz efekty potreningowe zrobią swoje. Tylko trzeba tak z---------ć, że bez dokładania węgli w trakcie treningu mdlejesz. Także te ulane k---y w---------o w domu co swoje i zero ćwiczeń
  • Odpowiedz