Wpis z mikrobloga

  • 2528
Oglądam #tvn24 i mówią o #elonmusk. Minuta gadania o jego osiągnięciach, praktycznie w ogóle nie wspomniano o Tesli, ale pani redaktor na końcu #!$%@? musiała powiedzieć:

No i dwukrotnie żonaty.


Ja #!$%@? xD Gościu podbija kosmos, odkrywa nowe technologie, pokazuje, że można zarobić na nauce, że jest bardzo przedsiębiorczy ale głupia baba z TVN i tak wspomni, że dwukrotnie żonaty. XD

#logikaniebieskichpaskow #tvn #spacex #tesla
  • 101
@MrFruu: "Gościu podbija kosmos," - tak, ale nie on a zespół, ci w tle w czasie startu Heavy Falcon to nie byli sprzątacze tylko młodzi wykształceni przez naukowców. On korzysta z owoców lat rozwoju NASA, materiałoznawców, chemików.

"odkrywa nowe technologie," mianowicie? Samochód elektryczny już istniał w XIX wieku - to na nim przekroczono 100km, Nissan od dawna produkuje model Leaf.
Samochód elektryczny to tylko kwestia pojemnosci baterii - to byłaby mała
@tomaszk-poz: Powiem Ci jedno kolego - czy powiedziałem gdzieś nieprawdę? Przecież nie napisałem, TYLKO ELON MUSK odkrywa nowe technologie, TYLKO ELON MUSK podbija kosmos, TYLKO ELON MUSK zarabia na nauce.

Nic takiego nie napisałem, a Ty wyciągasz jakieś niepotrzebne nikomu wnioski. Nie neguję nikogo ani żadnej firmy, wśród wskazanych przez Ciebie. Każdej z nich należy się szacunek i poklask! Serio.
@Voraz: akurat w artykułach naukowych się podaje autora każdej poprzedniej pracy, która była przydatna przy danym artykule. A w podziekowaniach ludzi którzy pomagali wspolautorom. Samych autorów też czasem jest nawet kilkudziesięciu.
@MrFruu: Kanal informacyjny zniza sie do poziomu telewizji sniadaniowej. To jest smutne.

Videorelated, duzo bardziej po bandzie. Zdolny chlopak z bardzo przyszlosciowymi zainteresowaniami zostal zaproszony na wywiad. Zeby go pochwalic i porozmawiac o jego osiagnieciach? Przyblizyc widzom ciekawe, ale niezrozumiale zagadnienia? Zaszczepic pasje u innych? Nie #!$%@?, posmiejsmy sie, ze nie wychodzi na dwor.

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/34973257/mlody-geniusz-it
@MrFruu: ale napisałeś, jakby był niezwykły, jedyny na świecie - tak do odebrałem, a wątek małżeństwa jest o tyle ważny, ze to też człowiek i rozstał się z niezłą laską. Wiesz, ze dwa razy brał z tą samą ślub i dwa razy się rozwodził? A wcześniej był związany z pisarką, miał z nią sześcioro dzieci i też rozwód - w tym komplikacje dla dzieci.
Elon Musk to nie tylko rakiety i
@szybki_zuk: Trochę źle się wypowiedziałem, bo bardziej chciałem się odnieść do telewizji, ale nadal jak czytam jakieś artykuły to są odnośniki do kilku najbardziej znaczących osób w projekcie, którzy zazwyczaj wymyślili jak daną rzecz zrobić a nie tylko zrobili.
@tomaszk-poz: Tak, zaproszony gość do studia ją poprawił.

Nie lubię, jak ktoś do osiągnięć (nie ma co się oszukiwać, ale osiągnął coś) przypisuje jakąś ideologię. Żonaty 5 razy - czemu nie?; homoseksualista - spoko; nie ma nogi - okej... Dajmy żyć ludziom i w swoim życiu prywatnym niech robią co chcą. :) Nie mniej, fajnie, że się nie uraziłeś, za to, że Ci trochę ostrzej odpisałem. Szanuję! ;)
ale głupia baba z TVN i tak wspomni, że dwukrotnie żonaty. XD


@MrFruu: Kobiety mają to na co dzień. Nieważne ile osiągnęłaś, jakie masz tytuły naukowe i jakim zespołem kierujesz, i tak na seminarium czy w tv przedstawią cię jaką kobietę łącząca karierę z wychowaniem dzieci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)