Wpis z mikrobloga

  • 2528
Oglądam #tvn24 i mówią o #elonmusk. Minuta gadania o jego osiągnięciach, praktycznie w ogóle nie wspomniano o Tesli, ale pani redaktor na końcu #!$%@? musiała powiedzieć:

No i dwukrotnie żonaty.


Ja #!$%@? xD Gościu podbija kosmos, odkrywa nowe technologie, pokazuje, że można zarobić na nauce, że jest bardzo przedsiębiorczy ale głupia baba z TVN i tak wspomni, że dwukrotnie żonaty. XD

#logikaniebieskichpaskow #tvn #spacex #tesla
  • 101
  • Odpowiedz
@Naxster: Kto powiedział, że ma tą "nową fizykę" odkryć? Napisałem to w odniesieniu do kolegi który zachwycał się licencjatem z fizyki. No a co do komputera kwantowego... Komputer kwantowy o odpowiednio wysokiej złożoności oznacza władzę absolutną gdyż mógłby on ingerować w "rzeczywisty" świat a nie tylko ten wirtualny. BTW. Musk to miliarder, nie bilioner, chyba Ci się języki pokiełbasiły.
  • Odpowiedz
Kto powiedział, że ma tą "nową fizykę" odkryć?


@Kusar: TY.

Napisałem to w odniesieniu do kolegi który zachwycał się licencjatem z fizyki.

Widzę. Nie wiem jak to ma cię wybielać. zdobycie licencjata z fizyki an renomowanej uczelni to nie otrzymanie posady w biedrze, nie dostaniesz tego bo umiesz oddychać i przenieść kilka rzeczy bez
  • Odpowiedz
@Naxster: No i co do tego marsa. No spoko, wylądujemy na Marsie i co dalej? Terraformujemy go w ciągu kilkudziesięciu lat? Ogarniemt burze obejmujące całą planetę? No i dobre pytanie zadałeś. Po co? Żeby gatunek ludzki przetrwał? A po co? Tak jak sobie żyjemy jest ok, wyginiemy, co za problem? Jak już wspominałem, najłatwiej zasięgnąć trochę wiedzy i od razu innych od bezrozumnych wyzywać.
  • Odpowiedz
@Kusar: podaj mi te papierowe źródła wiedzy o komputerach kwantowych, które nie istnieją. Może w bibliotece miejskiej dostanę prace naukowe na temat z zagranicy? Opisy prac badawczych?
Podaj źródło tej swojej bzdury bo zapewne nie zrozumiałeś materiału źródłowego

Po co? Żeby gatunek ludzki przetrwał? A po co? Tak jak sobie żyjemy jest ok, wyginiemy, co za problem?

Dobra koniec #!$%@? karmienia trolla
  • Odpowiedz
@Naxster: No ale serio, jaki jest sens podtrzymywania istnienia naszego gatunku za wszelką cenę? Przeniesiemy się gdzie indziej, z czasem też wystąpi problem zbyt dużej liczby ludności, będziemy niszczyć nowe planety a może i układy, tworzyć nową broń która pozwoli prowadzić wojny międzyplanetarne itp. itd.
  • Odpowiedz