Wpis z mikrobloga

  • 2528
Oglądam #tvn24 i mówią o #elonmusk. Minuta gadania o jego osiągnięciach, praktycznie w ogóle nie wspomniano o Tesli, ale pani redaktor na końcu #!$%@? musiała powiedzieć:

No i dwukrotnie żonaty.


Ja #!$%@? xD Gościu podbija kosmos, odkrywa nowe technologie, pokazuje, że można zarobić na nauce, że jest bardzo przedsiębiorczy ale głupia baba z TVN i tak wspomni, że dwukrotnie żonaty. XD

#logikaniebieskichpaskow #tvn #spacex #tesla
  • 101
  • Odpowiedz
@MrFruu: powiedziała po prostu to co interesuje przeciętnego widza janusza ¯\_(ツ)_/¯
Co do podboju kosmosu to fajnie, że jest ktoś jeszcze oprócz NASA, kto faktycznie działa, jednak sądzę, że wystrzelenie samochodu nie ma zbyt wiele wspólnego z badaniem kosmosu xD a raczej reklamą Tesli. Po marsie już od kilkunastu lat łaziki jeżdżą i go badają, a mnie ciekawi kiedy i czy w ogóle wyląduje jakiś łazik na Tytanie ( ͡
  • Odpowiedz
@MrFruu: Cóż takich mają odbiorców, dlatego wolą mowić o tym ile razy był żonaty, kogo tam obchodzi jakaś tesla czy inne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrFruu: telewizja nie potrafi dzisiaj zaciekawić widza czymś pożytecznym, nie potrafi zainteresować pasją, jednie tanią rozrywka. Sam nie znam się na niuansach i aspektach technicznych takiego lotu w kosmos, lecz szalenie mnie to ciekawi. A niezupełnie chciałbym wiedzieć ile miał żon.
  • Odpowiedz
@MrFruu: Przecież zarówno prowadząca jak i widownia tej stacji nie mają pojęcia o szczegółach całego projektu, to co ma mówić xD
  • Odpowiedz