Wpis z mikrobloga

Śpię jak na szpilkach... Jestem po randce z #tinder. Spacer, przytulasy, "hehe jestem głodny, może pizza?", przekabaciłem, że lepiej będzie mi dotrzeć do pracy rano od niej, a po drugim zbliżeniu poprosiła, żebym nie wyrzucał ani nie płukał prezerwatywy, bo chce sprawdzić czy jest cała. Ja #!$%@? w co ja się wpakowałem... Pierwszą gumkę ona wyrzucała, "bo i tak po drodze idąc do łazienki". #!$%@?, jeszcze się pyta, co mi tak serce bije, jak #!$%@? mam ochotę umrzeć.
  • 115
@Ganicjusz:
wybaczcie ale może ona tak samo sra pod siebie że zajdzie w ciążę jak Ty że zostaniesz tatusiem?
Kolesie teraz różnie się zachowują pomijając umiejętności w temacie wulkanizacji...

osobiście mam przyjaciela który mimo że jego panna brała tabsy zawsze sprawdzał czy guma mu nie pękła. Laska nie miała z tym wcale problemu.

Wyluzuj, nie wkrecaj sobie - uważam że dziewczyna jest bardziej osrana przed dzieckiem niż ty.
@Ganicjusz: Mirku spokojnie. Szansa, że plemniki przetrwały i nadają się do zapłodnienia jest bliska 0. Jednak jeżeli coś by się stało to możesz ją pozwac do sadu o użycie materiału genetycznego bez Twojej zgody w celu jakiś korzyści. Serio. Było kiedyś głośno o takiej sprawie co laska wrzuciła mu do drinka lsd i później wykorzystała

@Hajduszoboszlo xD powodzenia w udowodnieniu tego. A nawet jeśli by to udowodnił i ona by się
@Variv no nie. Jeśli nie jest jej mężem to nie jest automatycznie ojcem, bo niby czemu.

@SamiS A kto mówi o automatyzmie? Laska przy narodzinach podaje ojca ( a nawet nie musi ), składa o alimenty. On się wypiera, sprawa o ustalenie ojcostwa. DNA i leży. Jesli dziecko faktycznie jest faceta to nie ucieknie przed tym jak kobieta się uprze.
@Variv jest jeszcze coś takiego jak zaprzeczenie ojcostwa. Ciekawe, czy sąd wtedy zmusza do zrobienia testu DNA czy nie...

@SamiS Zmusić chyba nie może. No jak odmówisz DNA ci dzieciaka przypisza "dla dobra dziecka ". Chyba ze ewidentnie widać będzie, że nie twoje typu niezgadzajaca się grupa krwi itp.