Wpis z mikrobloga

Śpię jak na szpilkach... Jestem po randce z #tinder. Spacer, przytulasy, "hehe jestem głodny, może pizza?", przekabaciłem, że lepiej będzie mi dotrzeć do pracy rano od niej, a po drugim zbliżeniu poprosiła, żebym nie wyrzucał ani nie płukał prezerwatywy, bo chce sprawdzić czy jest cała. Ja #!$%@? w co ja się wpakowałem... Pierwszą gumkę ona wyrzucała, "bo i tak po drodze idąc do łazienki". #!$%@?, jeszcze się pyta, co mi tak serce bije, jak #!$%@? mam ochotę umrzeć.
  • 115
  • Odpowiedz
  • 0
@Hajduszoboszlo
1. Do 15 minut hasać potrafią po prześcieradle
2. Do sądu? Kojarzysz historię Borisa Beckera jak poszedł z panną do restauracji a ona weszło pod stolik? ;)
  • Odpowiedz
co? Nie u każdego.

Kłamstwo, przestańcie to powtarzać. Było już kilka razy obalane na wykopie. Też tak kiedyś myślałem, ale zostałem merytorycznie zaorany.


@NoMercyIncluded: @jak_wdupieweza: Ejejej, bez takich, proszę mi nie zarzucać kłamstw. Piszę to, co wiem.

Kiedyś sama starałam się o taką tabletkę, pani ginekolog powiedziała mi, że to tak, jakbym połknęła na raz całe opakowanie zwykłych tabletek antykoncepcyjnych i że po normalną antykoncepcję hormonalną mogę się
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: To chyba nie o mnie chodziło, ale mogę odpowiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tego co wiem, faktycznie można się źle czuć przez kilka dni po wzięciu tej tabletki. Jakieś mdłości itp. Natomiast nie rozwala ona systemu na kilka miesięcy XD Po następnej miesiączce wszystko wraca do normy.

A co do tego, żeby tę tabletkę wcisnąć dziewczynie na siłę albo podstępem, jak ktoś wyżej pisał...
  • Odpowiedz