Wpis z mikrobloga

MU ONLINE WYKOP SERWER

TL;DR - ktoś wczoraj w nocy nostalgnął, że kiedys byl pomysł na zrobienie wykopowego servera Mu Online na wzór Tibiowego #wykopots po czym paru mirków sie zgadało i generalnie serwer może ruszyć, jeśli będą chętni

link do wczorajszego wpisu

Cel tego wpisu to #!$%@?ć go w gorące, zeby zobaczylo to jak najwięcej ludzi. Jestem przekonany że jest pelno mirkow, ktorzy chetnie wrociliby do MU.

#muonline #tibia #wow #gry #mmorpg #diablo3 #mumirko #mirkoots #staregry
Pobierz A.....C - MU ONLINE WYKOP SERWER

TL;DR - ktoś wczoraj w nocy nostalgnął, że kiedys...
źródło: comment_b7YaC5GUKAXuqLG3LLCC9O1MI8IgoxZY.jpg

GRAMY?

  • Jestem chętny i bym pograł 45.2% (493)
  • Nie interesuje mnie to 54.8% (597)

Oddanych głosów: 1090

  • 107
@AESTHETlC Kilka dni temu kolega mnie na nowo wkrecił w Mu. Na globalu w 4dni 160lvl. Wszystkie spoty zajęte i drogo w hui.
Przeniosłem się na Norebirth. Exp x10, ale do 8 lutego jest nowy serwer (event) x20 i później łączy się z tym x10.
Na nowo czerpie radość z tej gry :)
@AESTHETlC: zastanawia mnie fenomen tej gry. Mam ziomka który gra od premiery i z hajsu za itemki fundował swoje wesele. Byłem ostatnio u niego i widziałem że farmienie ma ustawione automatycznie botem - okazało się że w większości na serwach są... boty. Bo wszszyscy mieli i wydawca zamiast walczyć z tym, dopuścił taką możliwość. Jaka jest przyjemność i sens grania w taką grę? Grając czułbym się jak próbując dorównać przemysłowej zamrażarce,