Wpis z mikrobloga

Nawet z tym nie handlujcie. Będąc w UE należymy do elitarnego grona najbogatszych, najbardziej rozwiniętych kulturowo i społecznie krajów na świecie. Z każdym dniem Polska idzie w przyszłość w praktycznie każdej możliwie dziedzinie. Ciężko mi sobie nawet wyobrazić co by było gdyby nie Unia, ale myślę że Ukraina daje jako takie pojęcie.

Nie mogę doczekać się czasu kiedy każdy Europejczyk zapytany skąd pochodzi powie że z EUROPY. A dopiero potem może wspomni z jakiego kraju, ale będzie to miało już drugorzędne znaczenie, na równi z miastem czy tam regionem.

#europa #uniaeuropejska #eu #neuropa #oswiadczenie
Calosija - Nawet z tym nie handlujcie. Będąc w UE należymy do elitarnego grona najbog...

źródło: comment_1EIArcuAiOFdt8UcPWVtPXVytDefXrhc.jpg

Pobierz
  • 10
Tak jest! #!$%@?ć patriotyzm! xD

@koziol87: A to jednoczenie się jest zaprzeczeniem patriotyzmu? Czy idąc tą logiką Śląscy separatyści są większymi patriotami? A czy żadając autonomii dla mojego rodzinnego miasteczka jestem większym patriotą od kogoś kto chce ze swojego domu uczynić suwerenne państwo czy nie?

Pamięć o historii i kultywowanie tradycji nie wyklucza się z burzeniem podziałów.
@Calosija: Nawet nie wiesz jak się mylisz xD. Historia jest pełna budowy wszelakich imperiów jak i ich upadków. Były znacznie większe imperia od USA czy unii europejskiej na tej ziemi i wszystkie padły jak dziwki. Jeżeli myślisz ze akurat w tych czasach to się uda bo akurat TY się urodziłeś to się mylisz.

Zreszta europa jest w odwrocie. Mechanizm ludzki jest taki ze im bardziej będą chcieli integrować, tym szybciej to
Nie mogę doczekać się czasu kiedy każdy Europejczyk zapytany skąd pochodzi powie że z EUROPY. A dopiero potem może wspomni z jakiego kraju, ale będzie to miało już drugorzędne znaczenie, na równi z miastem czy tam regionem.


@Calosija: Tez tak mam!
+1

Nie mogę doczekać się czasu kiedy każdy Europejczyk zapytany skąd pochodzi powie że z EUROPY. A dopiero potem może wspomni z jakiego kraju, ale będzie to miało już drugorzędne znaczenie, na równi z miastem czy tam regionem.


@Calosija: Mamy już 2018 a ludzie ciągle wierzą w takie rzeczy?!