Wpis z mikrobloga

#rower #kolarstwo

Czołem. Rozglądam się za jakimiś oponkami do #szosa w przyzwoitej jakości i dobrej cenie, ale nie bardzo wiem gdzie szukać i za co się złapać.
Macie na oku jakieś #cebuladeals? Tak, żeby kupić coś dobrego i taniego :)
Aktualnie mam michelin pro 4 endurance zwijane (katalogowo ważyły 225 gram). Kupiłem je za 111zł za 2 szt. w #decathlon.
Aktualnie w decathlonie nie ma żadnych promocji na przyzwoite oponki w przyzwoitej cenie.

Szukam rozmiaru 25 mm, ewentualnie 23 mm, w cenie do 250 zł za komplet (ale chętnie kupię za połowę tego - np. te co mam teraz kosztowały 111zł za komplet).
Najlepiej zwijana z wagą do 250 gram.
Cudów nie oczekuję. Potrzebuję po prostu uniwersalnych opon, i na trening i na wyścig. Na każde warunki pogodowe.
Nie jestem na tyle pro, żeby kupować inne opony na wyścig, a inne na trening bo i tak pudła nie zdobędę. Takie co mam teraz są spoko, tylko, że ceny wysokie.
  • 12
  • Odpowiedz
Ja mam u siebie Conti Ultra Sport 700x23c, płaciłem coś koło 70zł/szt za zwijaną... Ale czy to dobra opona to nie wiem. Niedzielny pedalarz ze mnie. 3/4 sezonu wytrzymały, czego nie można powiedzieć o Vittoria Zaffiro (drut), które mi się uszkodziły mechanicznie na jakimś chodniku czy kamyku. Conti się jeszcze nie poddały.
  • Odpowiedz