Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lukasz-lux: ja spotykałem ludzi po szkole muzycznej i mówią że nie warto bo ich rodzice zmuszali
a większość z nich i tak poszła na kierunki nie związane z muzyką, może paru założyła jakieś zespoły. Ja nie mam szkoły muzycznej a zajmuje się tworzeniem muzyki, wiec, no
@lukasz-lux pamiętam moja znajomą z liceum, mowila, że po egzaminie jakimś tam ostatnim nigdy więcej nie dotknie klawiszy bo nienawidzi grać a rodzice ja zmuszali, tak samo do jazdy konno..

@lanekrasz mój niebieski też jest samoukiem na klawiszach i wszystkich odmianach gitar - widać prawdziwy talent najbardziej po improwizacjach, a nie klepaniu wszystkiego i odwzorowywaniu dźwięków

Nie mówię, ze szkoły muzyczne są złe, są dobre, ale sama nie będę zmuszać do tego
@Tata_Stiflera: Miałem w sumie podobnie całe dzieciństwo, choć nie dotyczyło to fortepianu. "Zrób X, Y, Z i masz wolne". No to zapieprzałem, żeby móc pograć/coś obejrzeć zanim pójdę spać lub iść do kolegów/dziewczyny (to późniejsze lata), ale potem zawsze było "To jak zrobiłeś tak szybko to jeszcze zrób Ź i Ż". Ehhh...