Wpis z mikrobloga

Rozbawił mnie etiopski Netflix.

Odwiedzając wczoraj znajomą (w Addis Abebie) odpaliłem folder z filmami na jej laptopie. A tam ze 100 pozycji i prawie same nowości. Zaciekawiony pytam zatem skąd to ma, skoro w Etiopii na ogół taki gówniany Internet. "From the corner boys".

Chłopaki w punkciku na rogu otworzyli konkurencję dla Showmaxa. Załatwili szybkie łącze i oferują atrakcyjne cenowo pakiety z nieograniczoną ofertą firmową. Zanosisz dysk i zgrywają ci wszystkie premiery jak leci lub wybrane starsze filmy na życzenie. 1 film = 1 birr (ok. 12 gr). Bez reklam i subskrypcji.

Netflix and birr.

#wanderlust - tag z mojej obecnej tułaczki po Rogu Afryki (oraz wcześniejszych podróży i opowiadanek).

#podroze #podrozujzwykopem #heheszki #netflix #afryka #etiopia #filmy #ciekawostki #showmax
Dwadziescia_jeden - Rozbawił mnie etiopski Netflix.

Odwiedzając wczoraj znajomą (w...

źródło: comment_sD6GUNITc5BwyduPBaaVYtVSDQA3YTev.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zydo_komucho_gej: a ja za kupowanie filmów od takich jak Ty dostałem nieumyślne paserstwo, czyli pól roku w zawieszeniu na 2 lata i 600 zł grzywny. Gość od którego kupowałem płyty z filmami miał zeszycik i wpisane w nim 1860 Klientów. Przy każdym miał doklejone potwierdzenie dostarczenia przesyłki. Taki był zawodnik. Przesłuchania i sprawa w sądzie to w sumie fajna przygoda, ale przez ten wyrok nie mogłem dostać zaświadczenia o niekaralności
  • Odpowiedz
@Dwadziescia_jeden: moj ojciec w latach 90 przywoził mi z w ten sposób z Rosji wszystkie nowe gierki pisałem mu listę i dostawałem co chciałem w pudełkach z okładka!! Ponoć stały takie kioski jak nasze ruchu z grami filmami programami muzyka itp. Jedna gra kosztowała w przeliczeniu na nasze z 15-20 zł.
  • Odpowiedz
@zydo_komucho_gej: hehe, ja to wypalalem plytki za 5 zl :D jeszcze bylem taki cwany, ze sam tych gier nie mialem, wiec szedlem do kolegi pozyczyc gry, przegrywalem, sprzedawalem a oryginaly zanosilem do kolegi. stare czasy. wtedy dla mnie 30 zl to byl majatek a czesto tyle robilem na raz

odnosnie tematu, to pamietam ze u nas sie wymienialo plyty na gry/filmy itd. w necie bylo duzo stron z listami, wysylalo
  • Odpowiedz