Wpis z mikrobloga

Mam problem #mikrokoksy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Otóż na siłkę zapisałem się z 4 miesiące temu. Na początku coś z trenerem itp. Diety nie trzymałem, ale poznałem technikę wykonywania ćwiczeń (odpowienia postawa, serie, odpoczynek itp)

Od stycznia trzymam dietę którą mam rozpisaną (redukcja). Pomaga mi w tym fitatu. Niby mam na dzień 2800 kcal ale zawsze trzymam ujemny bilans między 1300-1800. Składniki dziennie to:
Białko 175
tłuszcze 90
Węgle 320

Rozłożenei w dzień bez treningu po równo, w dzień treningu na śniadanie więcej tłuszczy i mniej węgli a potem miej więcej po równo
4 posiłki

No i mimo, iż czuje się lepiej i serio syfu nie jem (śniadanko ser biały + jajko/szynka z kurczaka czy coś innego + chleb wielo zbożowy, lunch coś low fat bo trening, obiad już coś bardziej normalnego i na kolację jakaś rybka najczęściej)

No i mimo chodzenia 3-4 razy w tygodniu an siłkę (ok 1.5h siłowy i ok 30-40 minut kardio + rozgrzewka 20 minut) to jest słabo.

Waga się nie rusza praktycznie co trochę demotywuje do dalszego działania. Co robię źle? jakieś wskazówki?

#silownia #dieta
  • 18
@zouzosi: za duzo ucinasz kalori, max ma minusie powinno byc 400 kcal pozniej mocno spada metabilizm a miesnie nie maja odpowiedniej ilosci glikogendu do cwiczen i w sumie pracujesz na 60%, co zreszta widac skoro masz 2,5 godz cwiczen a waga nie zmiejsza sie
@beefislife:
@WTFonion:

Posiłki (+-)

śniadanie ok 6:30 po pobudce od razu
Potem drugi posiłek ok 11-12
Trening
obiad koło 16-17
kolacja koło 21

Mam właśnie problem żeby zapełnić kalorię. w głowie pustka co mogę jeść (serio). Waga teraz to 110 kg ale jestem wysoki na 2 metry.
@zouzosi błędy jakie tu widzę to za duże przerwy między posiłkami daj na 3 godziny, obiad powinieneś jeść 30 min po treningu, ja tak mam i czuję się idealnie, jeżeli masz za mało jedzenia dodaj jeden aby łącznie było 5
@zouzosi: Na fizykę na ma siły. Jak masz ujemny bilans to musisch chudnąć. Oblicz jeszcze raz swoje zapotrzebiwanie kalkulatorem po treningu i utnij 300-400 kcal. W dodatku co to za trening co w sumie zajmuje ponad 2h? Ćwicz krótko ale bardzo intensywnie. Zamiast aerobów rób interwały.
@zouzosi zbyt za duży ujemny bilans i organizm dostał szoku.. wyobrażasz sobie, że przy 2800 kcal organizm normalnie pracuje i nagle z dnia na dzień dostaje od 1,3k do 1,8k? Tysiąc kalorii mniej! Dlatego waga nie leci ;) ja przy wadze byłem 83 kg przy 173 i zacząłem od 2700 kcal i co 2 tygodnie ciąłem ok. 100 kcal i 10 kg pięknie zleciało w parę miesięcy ;) jak nie wierzysz, to