Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło dzisiaj XD

tl;tr


Poszedłem po koncercie do klubu- spiżu w Katowicach. Przy kasie szukałem drobniaków w kieszeni, żeby zapłacić za wejściówkę. Gość w kasie obok akurat wychodził z klubu, dotknął mnie w ramię z wyciągniętą stówą. Zrobiłem wtf, myślałem, że mnie myli z kumplem. A ten na to, żebym brał i się bawił XD
Taki wielki, dwumetrowy ziomek. Wpłaciłem kasę na kartę do wydania w barze, zbiliśmy pionę i życzył dobrej zabawy. Oczywiście wszystko wydane na alkohol dla różowej i znajomych
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale przez dobrą godzinę byłem w szoku XD
#katowice #truestory #coolstory
  • 134
#!$%@? jak można #!$%@?ć 100 złotych na alkohol


@Jendrej: Ja wczoraj wystrzeliłem 115 zł na 5 pizz na imprezę. A jednorazowo na szklankę whisky wywaliłem 70 zł. Ale to co dostałem jest u mnie w top 3 najlepszych alkoholi jakie w życiu piłem. Czasem trzeba trochę pieniędzy przepieprzyć na głupoty ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kieres: Raz byłem w cybermachinie i kupowałem drinki dla mnie i koleżanki, i podszedł wstawiony typek i powiedział że zapłaci za mnie.

Na początku się wypierałem że nie dzięki i nie trzeba; nie chciałem być dłużny bo jeszcze by się okazało że czegoś ode mnie później chce, ale w końcu się zgodziłem i byłem jakieś 3-4 dychy do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobrzy ludzie w kato