Wpis z mikrobloga

Dziś dowiedziałem się, że moją koleżankę z podstawówki zamknęli pół roku temu w psychiatryku( ͡° ʖ̯ ͡°)
Uwaga to będzie #truestory bez szczęśliwego zakończenia

W skrócie.
Wyszła za mąż za informatyka. Gość przejawiał zainteresowanie głównie komputerami itp.
Po około 2 latach znalazła sobie #bolecnaboku
Kolejny rok i mąż łapie o co chodzi
Popełnia #samobojstwo wieszając się na klatce schodowej tuż przed drzwiami
Zostawia kartkę

Zapamiętaj ten widok na zawsze. #j--------e


Tak się jakoś dzieje, że to właśnie ona go znajduje ¯_(ツ)_/¯
Kobieta przez kolejny rok nie może się pozbierać, przestaje całkowicie wychodzić z mieszkania w końcu sama podejmuje próbę samobójstwa.

Chyba muszę się napić ()

#zwiazki #psychologia #niewiemjaktootagowac
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ameliniowyguzik przez kobietę się huśtać? Musiał chyba na wejście mieć coś nierówno pod sufitem. A że suka musiała być z niej i ani odrobinę mi jej nie żal, to osobna sprawa, niech gnije na psychotropach w wariatkowie.
  • Odpowiedz
@ameliniowyguzik: Kolejny przykład, że kobiety na ogół mają wszystkich w dupie i nie liczą się z uczuciami innym, że kogoś jej działania mogą sprawić przykrość czy zaboleć...
Pamiętam sytuacje z przed wielu lat, był taki wzruszający krótki film i na ogół każdego wzruszał.. wysłałem go dziewczynie z którą się wtedy spotykałem, a ona, że nudny i w ogóle ją to nie ruszyło.
  • Odpowiedz
ale żeby przez babę się wyhuśtać?


@Jontek6: Jak się kogoś kocha to całkowicie normalne.. bo żyjesz dla tej drugiej osoby i ta druga osoba jest dla ciebie cały światem..
  • Odpowiedz
Wg mnie wejście do mieszkania po pracy, przejście go całego, włączenie komputera i powrót do przedpokoju celem zdjęcia kurtki i butów bez wyraźnego powodu, to jest zaburzenie funkcji jak to nazywasz.


@ameliniowyguzik: To też zależy od powodu, jeżeli komputer włącza się przykładowo 12 minut, to logicznym jest najpierw go włączyć niech się ładuje, i w międzyczasie się rozbierać, ogarniać itd, a nie potem jak siadasz i czekać prawie kwadrans zanim
  • Odpowiedz
  • 0
ale Ty teraz ją usprawiedliwiasz czy co? XD Bo to tak napisałeś, że ona jedyna jest poszkodowana, a facet się przez nią dosłownie k---a zabił.

@DPressed
Nikogo nie usprawiedliwiam.
Może tak zabrzmiało...
  • Odpowiedz
@ameliniowyguzik nie ogarniam ludzi co pisza: szkoda chłopa. Nosz k---a mac, ja p------e. Chłop ma babę w domu, żonę i ją zaniedbywał. Skoro on przychodził do domu i siadał za kompem to co ona miała robić? Siadać obok niego i być szczęśliwą, że ma takiego męża? Po c--j on się w ogóle żenił? Mógł robić to samo bez niej. Ten koleś to był prawdziwy #c--------------l bo zniszczył życie sobie, odebrał i
  • Odpowiedz
@ameliniowyguzik: Też tak zawsze robię. Włączam kompa i czajnik i w tym czasie się przebieram. To się nazywa efektywność. Potem tylko zalewam kaweczkę i siadam do kompa a nie czekam jak debil. Wy po prostu nie umiecie żyć optymalnie
  • Odpowiedz
@r5678 tak tak... Żona się puściła, a zabiję się zrobię jej na złość. Wszystko ma swoje granice, również miłość. W przypadku wielu samobójstw emocje biorą górę i wisimy, trujemy czy tniemy bo chcemy żeby świat umarł. I komu koleś zrobił największą krzywdę? Jej czy sobie? Ona się być może kiedyś ogarnie a on wymeldował się z tego k-------u. Jestem żonaty i oboje wiemy że zdrada po którejś stronie to droga tylko
  • Odpowiedz
  • 0
Facet ciotowaty. Zero pożycia z żoną, tylko komputery. Powinna go zostawić i poszukać kogoś z kim można normalnie iść przez życie, kto nie tapiruje Ibisza do *.jpg
  • Odpowiedz
@wypokk: Nie no błagam nie ma usprawiedliwienia dla zdrady xD Jak chciała kogoś innego to wystarczyło powiedzieć mu to szczerze i wziąć rozwód a nie bawić się czyimiś uczuciami pomimo tego że oczywiście rozwiązanie drugie jest dużo prostsze.


@Asterling U wykopów wszystko jak zwykle czarno białe.
  • Odpowiedz