Wpis z mikrobloga

Dziś dowiedziałem się, że moją koleżankę z podstawówki zamknęli pół roku temu w psychiatryku( ͡° ʖ̯ ͡°)
Uwaga to będzie #truestory bez szczęśliwego zakończenia

W skrócie.
Wyszła za mąż za informatyka. Gość przejawiał zainteresowanie głównie komputerami itp.
Po około 2 latach znalazła sobie #bolecnaboku
Kolejny rok i mąż łapie o co chodzi
Popełnia #samobojstwo wieszając się na klatce schodowej tuż przed drzwiami
Zostawia kartkę

Zapamiętaj ten widok na zawsze. ##!$%@?


Tak się jakoś dzieje, że to właśnie ona go znajduje ¯_(ツ)_/¯
Kobieta przez kolejny rok nie może się pozbierać, przestaje całkowicie wychodzić z mieszkania w końcu sama podejmuje próbę samobójstwa.

Chyba muszę się napić ()

#zwiazki #psychologia #niewiemjaktootagowac
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ameliniowyguzik: ale Ty teraz ją usprawiedliwiasz czy co? XD Bo to tak napisałeś, że ona jedyna jest poszkodowana, a facet się przez nią dosłownie #!$%@? zabił.

@DPressed Zdrowy człowiek się nie zabija z takiego powodu. Zabił się bo prawdopodobnie miał problemy psychiczne, conajmniej nieleczoną depresję. Ludzie się zdradzają, to się zdarza i bardzo często to nie jest wyrachowanie tylko konsekwencja problemów w związku. Długich problemów. Ludzie czują się samotni
  • Odpowiedz
@Corranh: Nie czarno białe ale sorry zdradzać kogoś i nawet mu się do tego nie przyznać to po prostu oznaka tchórzostwa i braku honoru.

@Asterling Tchórzostwa owszem, tylko że jak już się #!$%@? to często ciężko być odważnym. Ludzie nie są idealni. Mogła nie potrafić się przyznać choćby z tak prozaicznego powodu, że nie potrafiła go zranić. To co dzieje się pod wpływem emocji, często skrajnych to jedno, ale
  • Odpowiedz
Gardzę kategorycznymi sądami


@Corranh: Nic nie usprawiedliwia zdrady w czasach w których nikt nikogo do żadnych związków nie zmusza. Ja się staram w życiu kierować jakimiś zasadami moralnymi i uważam że szczerość w związku to podstawa no ale rozumiem że w dzisiejszych czasach są ludzie tacy jak ty którzy nawet nie chcą kierować się czymś takim jak honor.
  • Odpowiedz
@r5678: bo kobiety lubią bardzo grać emocjami, ja się naprawdę czasem zastanawiam, czy duża część z nich nie traktuje facetów jako źródło pieniędzy/chwalenie się przed koleżankami, ja miałem tyle szczęścia, że się trzymałem z dziewczynami przez duży czas i powiem tylko tyle, że może pojedyncze jednostki są warte zachodu, reszta szuka faceta na podstawie kryteriów >ma hajs czy nie, już samo to, że większość stwierdziła, że będzie szukać facetów tam
  • Odpowiedz
Nic nie usprawiedliwia zdrady w czasach w których nikt nikogo do żadnych związków nie zmusza. Ja się staram w życiu kierować jakimiś zasadami moralnymi i uważam że szczerość w związku to podstawa no ale rozumiem że w dzisiejszych czasach są ludzie tacy jak ty którzy nawet nie chcą kierować się czymś takim jak honor.


Chcą nie chcą... piszesz o utopii. Nikt normalny nie chce mierzyć się z takimi sytuacjami. Czasami po prostu
  • Odpowiedz
@DPressed: Mam podobne wnioski. W sensie że nie mogę trafić na jakąś normalna dziewczynę, która by miała szacunek i zachowywała się jak człowiek, a nie takie roszczeniowe podejście jak do jakiejs oferty która ma ja zadowolić a ona będzie kręcić nosem i na sile szukać wad.. takie podejście jakby z fochem, że ona siedzi z założonymi rękami i facet ma się wszystkiego domyślać, czytać jej w myślach i ja zabawiać
  • Odpowiedz
@Corranh: Nigdy nikogo nie zdradziłem więc z jakiej racji mnie nazywasz hipokrytą XD ? Gdybym sam tak zrobił komuś to obiecuję ci że nigdy bym się na taki temat w ten sposób nie wypowiadał.
  • Odpowiedz
Nigdy nikogo nie zdradziłem więc z jakiej racji mnie nazywasz hipokrytą


@Asterling: Z takiej racji, że zachowujesz się jak byś nigdy i w żadnych okolicznościach nie był do tego zdolny.

Gdybym sam tak zrobił komuś to obiecuję ci że nigdy bym się na taki temat w ten sposób nie wypowiadał.


No tego by jeszcze brakowało.
  • Odpowiedz