Aktywne Wpisy

Jazon +8
#kiszak
Jak się czujecie z tym, że Kiszak zarobił w c--j siana na monetyzacji Gothic Remake, osiągnął peak swojej oglądalności, a na dodatek sprawił, że w cholerę ludzi (w tym wam) pękła d--a? XDDD
Na pewno go bolą te recenzje na steamie o pobiciu menela, płacze pewnie później w nocy i ociera łzy Rumuńskimi Lejami xDDD
Jak się czujecie z tym, że Kiszak zarobił w c--j siana na monetyzacji Gothic Remake, osiągnął peak swojej oglądalności, a na dodatek sprawił, że w cholerę ludzi (w tym wam) pękła d--a? XDDD
Na pewno go bolą te recenzje na steamie o pobiciu menela, płacze pewnie później w nocy i ociera łzy Rumuńskimi Lejami xDDD

Krupier +77
Chłop se nockę na rodos spędza, dajcie spokój.
Ciemno, cisza, muzyczka z Life is Strange, no jest klimat.
Kurczę, może i taka zwykła rzecz, ale jakoś jaram się. Czuję się znów jak za dzieciaka gdy spało się gdzieś w domkach w ośrodkach wczasowych pracodawcy rodziców albo po prostu pod namiotem. (ʘ
Ciemno, cisza, muzyczka z Life is Strange, no jest klimat.
Kurczę, może i taka zwykła rzecz, ale jakoś jaram się. Czuję się znów jak za dzieciaka gdy spało się gdzieś w domkach w ośrodkach wczasowych pracodawcy rodziców albo po prostu pod namiotem. (ʘ
źródło: 1000007207
Pobierz




źródło: comment_EwvT9P87K78jltAzhSrEnJtSgZCr9hLi.jpg
PobierzA propos skoków mam ciekawostkę:
Gdyby całą wodę ze wszystkich oceanów, ze wszystkich mórz i ze wszystkich rzek na świecie wlać do rurki o średnicy 1 cm, to ta rurka byłaby tak długa, że ja p------ę.
źródło: comment_FrJ6rRY989SHKMhjS3VuG87AaJlPALZ7.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
źródło: comment_1sV6QWpkN8kaV8zzkilmNGjBgg88jgMk.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
źródło: comment_trTABASAHSKf2My8uopiQjOq4Kmiw7lA.jpg
Pobierz