Wpis z mikrobloga

#sokoolrings

W zeszłą środę zatrułem się czymś i w zasadzie pół tygodnia miałem wyjęte z życia (wymioty, brak apetytu itp.). Nie chciało mi się dosłownie nic, ani trenować, czytać, czy nawet oglądać seriali albo grać na konsoli, najlepiej to bym patrzył się tylko w ścianę. No ale nic, nie których rzeczy nie przeskoczymy :) W tym tygodniu wróciłem w zasadzie z tymi samymi ciężarami co tydzień przed zatruciem, a ćwiczenia metodą Spinazzoli zmniejszyłem objętość. O dziwo nie było wielkiej tragedii. Od kolejnego tygodnia będę zwiększał bo za jakieś 3-4 tygodnie deload.
Podciąganie z cieżarem 30kg 5/4/4/4/4 - pierwszy dzień po powrocie, ostatnie ćwiczenie, spodziewałem się gorszego wyniku :) myślę, że jak na dużym zmęczeniu i niechceniu poszło "prawie" 5x5 to teraz zwiększam na 34 kg :)
OHP 50kg 5x4
Hantle pod elevator muscleup 16kg 5/5/5/4/4 - he tu zwiększyłem dość sporo, w tym tygodniu zostanę jeszcze przy tym ciężarze, domsy na kapturach :o
Pistolet squats 3x3

Ciekawostka
Gdy jesteś wstanie zrobić 3 powtórzenia ekscentryczne (negatywy) trwające 7-10 s każdy bez przerwy pomiędzy powtórzeniami to teoretycznie powinieneś wstanie wtedy wykonać 1 powtórzenie koncentryczne danego elementu. Teoretycznie? Ponieważ jest wąska grupa ludzi na których negatywne powtórzenia nie działają.

Fotka
O tak nisko już potrafię zrobić HSPU :) 90 Degree Push-up my next chapter ? (https://www.youtube.com/watch?v=Ac8T5E3jc0s)

#kalistenika #streetworkout #mikrokoksy
Pobierz sokool - #sokoolrings

W zeszłą środę zatrułem się czymś i w zasadzie pół tygodnia ...
źródło: comment_lGNfH1t30wz0eRpKV28e0OJXADnZlISa.jpg
  • 12
@ethics: Chłopie nawet nie umiesz wpisać w Google, słów "akrobatyka", "kalistenika", aby potwierdzić swoje głupoty, które wypisujesz. Akrobatyka to skoki na trampolinie, ścieżce itp. nie ma tam żadnych poręczy, rurek, drążków bo to zupełnie osobna dyscyplina, a kalistenika została zapoczątkowana przez Rzymian i Greków.