Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie denerwuje chyba najbardziej w #pracbaza? OBSRANY KIBEL. Ja jebe (°° . Wielkie korpo, ludzie ponoć na poziomie i zarabiający na poziomie, a w kiblu jak w lesie. Woda spuszczona na szczęście ale ceramika pokryta wstydem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przecież stoi normalnie szczotka, weź ją i wypucuj muszlę. Nie zostawiaj obsranego kibla. Gdybym wychodząc z kabiny minął się z kumplem, a on wszedł do środka i zastał takie coś, to chyba bym tego samego dnia złożył wymówienie i zmienił nazwisko. Czy ci ludzie niczego się nie boją?

A może to jakiś rodzaj fobii przed gunwem? Może stoją zdenerwowani "na Małysza" i bezpośrednio po zakończeniu tematu wybijają się znad klopa, nawet bez podcierania, przycisk zaś wciska siła odrzutu. Może współpracują ze sobą i jeden zawsze stoi na czatach, pilnując żeby reszta w momencie wyskoku z kabiny z nikim się nie minęła.

Jak uważacie? Jakie macie teorie i czy w waszej #pracbaza też występuje ten problem?

#korposwiat #problemypierwszegoswiata #pytanie trochę #pasta
  • 9
@powaznyczlowiek: kiedyś wlazłem do kibla na o wiele dłuższe posiedzenie niż normalnie przy 2jce w pracbazie.
i tak siedze, oglądam fejsa.
i słyszę z kabiny obok
"ŁO #!$%@?"
i kisne jak nigdy, ale probuje sie powstrzymać. myślę o biedronkach (dosłownie).
"MATKO BOSKA, CZEMU? YYYYYY "
a ja siedze i mysle, kogo tak ciśnie?
"#!$%@? NO NIE MOGE AŁAAAAAA!!!!!"
no zajebiście #!$%@?
"AAAAAAAAA!!!! #!$%@?!!!! BOLI!!!!"

myślałem że się posram ze śmiechu. Kolesia
@solo_ta: taki grubasek. nikt go nie lubi. Pracowalem z jego zona (xD) do ktorej czasem przychodzil i sie podlizywal. "hej moja kociczko!". "mój ty skarbie, jak ci mija dzień? xD Ona oczywiscie 3/4 jego, czyli tez ogromnista xD