Wpis z mikrobloga

Mireczki może mały wykop effect?
Dziewczyna z mojej uczelni bierze udział w konkursie Inwestycja w Przyszłość z PZU. Koleżanka chce zainwestować wygraną nagrodę w zakup odczynników immunoenzymatycznych do eksperymentu w badaniu naukowym. Przegrywa z dziewczynami, które chcą podnosić swoje kompetencje w dziedzinie marketingu czy wydać stypendium na kolejne podróże xD

Dla mnie trochę śmieszne, no ale można to jeszcze zmienić.

Jeżeli ktoś jest chętny do oddania głosu to zachęcam ---> https://przyciagamynajlepszych.pl/inwestycja-w-przyszlosc/projekt/1101

p.....e - Mireczki może mały wykop effect? 
Dziewczyna z mojej uczelni bierze udział...

źródło: comment_hfNP8wL8JD8dAm4QWfrZvZX5zVLxgCNr.jpg

Pobierz
  • 83
@prosile: załapie się i tak, bo 12 osób wygrywa te 5 patyków, ale faktycznie te opisy innych uczestników xD

Jaka jest moja najlepsza strona? DZIAŁAM: w kole naukowym, oraz w telewizji studenckiej i angażując się w wiele inicjatyw studenckich. PISZĘ: prowadząc uczelnianego snapchata, ale także prowadząc bloga o swoich pasjach - gotowaniu i podróżach. Poznawanie świata inspiruje mnie do kolejnych projektów, a ja INSPIRUJĘ innych. Wygraną zainwestuje w siebie - kolejne
@Matyson: ale to jest żalosne xD przyszlość narodu, dobrze, że PZU inwestuje w tak ambitne osoby

jeszcze gościu ze zdjęciem z psem "To ja, Mateusz, student 3 roku Transportu na Politechnice Warszawskiej. Na studiach umysł ścisły, przyszły inżynier zainteresowany logistyką kolejową, w głębi duszy marzyciel i twórca. Nieśpiący po nocach z powodu głowy pełnej pomysłów na filmy. Przyszły filmowiec pragnący pokazywać świat swoimi oczami. #najlepszastrona - definitywnie kreatywność i potrzeba rozwoju.