Wpis z mikrobloga

Mireczki może mały wykop effect?
Dziewczyna z mojej uczelni bierze udział w konkursie Inwestycja w Przyszłość z PZU. Koleżanka chce zainwestować wygraną nagrodę w zakup odczynników immunoenzymatycznych do eksperymentu w badaniu naukowym. Przegrywa z dziewczynami, które chcą podnosić swoje kompetencje w dziedzinie marketingu czy wydać stypendium na kolejne podróże xD

Dla mnie trochę śmieszne, no ale można to jeszcze zmienić.

Jeżeli ktoś jest chętny do oddania głosu to zachęcam ---> https://przyciagamynajlepszych.pl/inwestycja-w-przyszlosc/projekt/1101

p.....e - Mireczki może mały wykop effect? 
Dziewczyna z mojej uczelni bierze udział...

źródło: comment_hfNP8wL8JD8dAm4QWfrZvZX5zVLxgCNr.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
To też dobre. "Zdobyte stypendium przeznaczyłbym na rozwój badań w dziedzinie komunikacji między graczami w grach online." ( ͡º ͜ʖ͡º) i ten wąsik.
  • Odpowiedz
ja nawet szukalem jakiejs wzmianki o 'fundusze UE', ale jednak nie. Ciesze sie, ze udalo sie jej wygrac, przeciez reszta to jakies zebrokazania o zadnej wartosci. Juz pal licho te podroze, ale ludzie chca zeby ktos im finasowal wszystko. Ja serio oddalbym glos na kogos z #mikrokosy, ktory wprost by napisal, ze nie ma kasy, a chce miesnie i tyle. Bez kurde jakiejs czapki i ubierania tego w jakies
  • Odpowiedz
@prosile: I jest wygrana, ale z tego co czytam to wygrywa 12 studentów. Twoja znajoma to jedyna sensowna osoba tam. Cała reszta tylko pierdzielenie typu "na mój rozwój, dej, dej, dej". Ale dla innych to taki uj, ja chce dla siebie to mieć. I najlepsze opisy to te "na podróże: xD Skisłem. Pogratuluj koleżance powinna zgarnąć sama te 60k. Widać, że dziewczę chce zostać lekarzem z powołania, a to się
  • Odpowiedz
@prosile: o #!$%@?, zwykle gardzę żebraniem o kasę po mediach społecznościowych to tym razem oddam swój głos, bo #!$%@?ły mnie te snap-laski, które wyłudzają hajs na wakacyjne wożenie swojej dupy dookoła świata jakby to miało pomóc komukolwiek innemu niż im. A o tych szkoleniach z marketingu to szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz