Wpis z mikrobloga

Mireczki może mały wykop effect?
Dziewczyna z mojej uczelni bierze udział w konkursie Inwestycja w Przyszłość z PZU. Koleżanka chce zainwestować wygraną nagrodę w zakup odczynników immunoenzymatycznych do eksperymentu w badaniu naukowym. Przegrywa z dziewczynami, które chcą podnosić swoje kompetencje w dziedzinie marketingu czy wydać stypendium na kolejne podróże xD

Dla mnie trochę śmieszne, no ale można to jeszcze zmienić.

Jeżeli ktoś jest chętny do oddania głosu to zachęcam ---> https://przyciagamynajlepszych.pl/inwestycja-w-przyszlosc/projekt/1101

p.....e - Mireczki może mały wykop effect? 
Dziewczyna z mojej uczelni bierze udział...

źródło: comment_hfNP8wL8JD8dAm4QWfrZvZX5zVLxgCNr.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@prosile: i co, udało się? jest mi trochę przykro, bo spóźniłam się z głosowniem i niestety nie mam fb, ale kibicuję jej z całego serca i mam nadzieję, że uda jej się wiele osiągnąć! ()
  • Odpowiedz
bo #!$%@?ły mnie te snap-laski, które wyłudzają hajs na wakacyjne wożenie swojej dupy dookoła świata jakby to miało pomóc komukolwiek innemu niż im


@Dziadekmietek: A myślisz, ze ten jej "eksperyment" komukolwiek pomoże?
  • Odpowiedz
@lastro: Mam nadzieje że mojej mamie która na to choruje. Każda próba znalezienia leku na chorobe powinna być wspierana. Chyba że wolisz wspierać modelki co ledzą do dubaju zjeść orzechy szejka ...
  • Odpowiedz
@Matyson:

Jaka jest moja najlepsza strona? DZIAŁAM: w kole naukowym, oraz w telewizji studenckiej i angażując się w wiele inicjatyw studenckich. PISZĘ: prowadząc uczelnianego snapchata, ale także prowadząc bloga o swoich pasjach - gotowaniu i podróżach. Poznawanie świata inspiruje mnie do kolejnych projektów, a ja INSPIRUJĘ innych. Wygraną zainwestuje w siebie - kolejne podróże


Aż mi się przypomnieli ci rakogenni aktywiści-dynamiczniaki ze studiów. Głupie to jak but (no bo inteligentny
  • Odpowiedz