Wpis z mikrobloga

Mireczki może mały wykop effect?
Dziewczyna z mojej uczelni bierze udział w konkursie Inwestycja w Przyszłość z PZU. Koleżanka chce zainwestować wygraną nagrodę w zakup odczynników immunoenzymatycznych do eksperymentu w badaniu naukowym. Przegrywa z dziewczynami, które chcą podnosić swoje kompetencje w dziedzinie marketingu czy wydać stypendium na kolejne podróże xD

Dla mnie trochę śmieszne, no ale można to jeszcze zmienić.

Jeżeli ktoś jest chętny do oddania głosu to zachęcam ---> https://przyciagamynajlepszych.pl/inwestycja-w-przyszlosc/projekt/1101

p.....e - Mireczki może mały wykop effect? 
Dziewczyna z mojej uczelni bierze udział...

źródło: comment_hfNP8wL8JD8dAm4QWfrZvZX5zVLxgCNr.jpg

Pobierz
  • 83
@prosile: i tak bym zaglosowala, ale ona pracuje nad przyczynami RZS - #!$%@? bolesna, podla choroba, ktora niszczy zdrowie, cialo i samopoczucie, ale nie zycie, kaze zyc czlowiekowi powykrecanemu, z popuchnietymi dlonmi, guzami na stawach, z uposledzona mozliwoscia zgiecia reku, nogi.
Niech walczy dziewczyna, zaraz poprosze rodzine, niech wygra i zdobedzie finalnie Nobla z medycyny :)
PZU #!$%@?ło, że nie wyrzuca tych zjebów co żebrają na "podróże". No #!$%@? aż mnie zemdliło... Szczytna inicjatywa, laska chce odczynniki do eksperymentów i może choć jednej osobie pomoże to już będzie super a jakieś księżniczki de syfilis zbierają na podróże... Biała kobieta chce pocisnąć przez Indie per pedes? No #!$%@? powodzenia... Ja studiowałem socjologię to też mogłbym sobie wydać 5kafli na szkolenie pod nocnym z żulami... #!$%@?ć z tym na patronajta