Wpis z mikrobloga

@NieBojeSieMinusow:
jakby miał wyglądać mechanizm rozdzielania uchodźców?
1 niemcy dzielą kto gdzie idzie?
2 imigrant sam wybiera
2a jak imigrant chce niemcy i nie ma tam miejsca to co wtedy?
3 kraje same wybieraja kogo biorą? z puli? kto pierwszy ten lepszy? Łapanki do autokarów?

nie no, ciekawy jestem jak by to wyglądało. oczywiście niemcy czyste rączki i reszta to teorie spiskowe :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jaggen: inna kulture... kulturę, jaką #!$%@? kulture raczej zezwierzecenie, ostre naduzycie tego słowa. Niemcy zalewani perzez imigrantow od lat nie domyslili sie ze w koncu oni stana sie mniejszoscia, kraj sie starzeje a nikt niechce tyrac za najnizsza wiec wietrze niebawem przekret w tej materii 10 moze 20 lat
@FaraonMumia: Nie wiem, jak dla mnie ten wpis jest trochę ironiczny i ciśnie biekę z ultraprawaków, którzy powtarzają ciągle "Kalifat Niemiecki" i "Szwecja upada" i różne tego typu frazesy, oraz w każdy możliwym miejscu muszą zaznaczać jak to PO jest zdrajcami narodu, a naszym rządem steruje Berlin i Bruksela XD

(żeby nie było, nie popieram ani jednej ani drugiej opcji politycznej - po prostu fanatyzm w nieważne jaką stronę to przesada).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FaraonMumia: Przecież na głównej tak zawsze. Napiszesz jakieś chore farmazony o zgniłym zachodzie to dostajesz w #!$%@? plusów, a jak ktoś kto faktycznie żyje za granicą próbuje to sprostować to zostaje zminusowany i zwyzywany od neuropka. Dobrze że siedzę na mirko.
@Jaggen a nawet ci odpiszę bo już w pierwszym zdaniu piszesz głupotę i nie muszę tego dalej czytać.

Wierzycie w to, że europę zalała fala uchodźców, bo najbardziej rozwinięte państwa świata nie radzą sobie z ich wyłapywaniem na granicy?


Nie wyłapują ich bo same ich zapraszają, serio mogłeś przegapić ale to oficjalny komunikat.
@DonPablito

Nie zrozumiałeś mnie chyba. Moja wypowiedz tyczy się ludzi, którzy uważają, że cała imigracja ludzi to coś czego nie można było uniknąć, bo kolokwialnie mówiąc, fajna uchodźców była nie do zatrzymania. A była, tylko rządom jest to bardzo na rękę. Takie kontrolowane"otwieranie granic" porownalem do napływu Polaków i Turków do Niemiec. Wtedy im się to opłaciło, bo wypełnili w ten sposób lukę na rynku pracowniczym.

Czym się kierowali teraz, tego nie
@Jaggen Twoje wypowiedzi są takie jak byś nie wiedział co oficjalnie deklarują państwa zachodnie wobec uchodźców/imigrantów. #!$%@?ąc już zupełnie od tego czy są uczciwe i realne.