Wpis z mikrobloga

@kaka123: i jak dostanie to co wtedy. ulży ci? otworzysz szampana? Ten jmqa to twój chłopak że tak się spinasz? A Taz jako jeden z nielicznych może sobie pozwolić na zarozumiałość dotyczącą CS, jako utytułowany uczestnik prestiżowych imprez esportowych od kilkunastu lat, ma prawo być nawet bucem, bo jest ekspertem w tej dziedzinie.. co innego gdyby wymadrzał się na teamty np religii czy polityki czy budowy przewodu pokarmowego pancernika.. ale tutaj
@plu5: On ma prawo być bucem a ja mam prawo to ocenić i się wypowiedzieć. Gdzie napisałem coś o jakim jmqce? Tak btw, to oprócz niego jest jeszcze wiele innych ludzi wobec których taz zachował sie jak typowy #!$%@?. Nie wiem czy otworzę szampana natomiast na pewno mnie ucieszy fakt że nigdzie nie będę widział #!$%@? starego dziada który od przejścia z 1.6 na GO nie może nawet wyjść na +.
@kaka123: nadal nie rozumiem dlaczego cie to boli.. jego zarozumiałość dotknęła cię osobiście? Przez jego bycie bucem twoje życie się źle układa? Skrzywdził cie? Ja po prostu nie rozumiem ludzi, którzy źle życzą innym ludziom, zwłaszcza tym których nie znają osobiście. Nie lubisz go, gardzisz nim, a z 2 strony piszesz o nim z takimi emocjami.. sory to #!$%@? jest :D
@plu5: Ale mnie to nie boli przecież. Czy ja mu źle życzę? Człowiek ma prawdopodobnie lepsze życie od 95%
ludzi naszego kraju a ty mi mówisz że ja mu źle życzę. Zwiedził pół świata, ma w **** pieniędzy i jeszcze dostaje samochód. I bardzo mnie to cieszy, że tak ma, fajnie jak komuś się układa, ale jak gościu #!$%@?, że jeżeli team będzie miał problemy to on pierwszy odejdzie, a tego