Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kenny_kabanie: z drugiej strony moja mama chodzi na saunę wyłącznie we wtorki bo miała dość panów którzy absolutnie w żaden sposób nie próbowali zakryć swoich walorów i paradowali jej z worem przed nosem. Rozumiem, że do sauny chodzi się nago, ale co innego zasłonić się ręcznikiem podnosząc się z ławki a co innego wymachiwać benizem obcej kobiecie - jest to po prostu brak kultury. I jakoś nie upominała się, że chce
@kenny_kabanie: niech obniżają, jestem za, natomiast mogliby wywiesić jakieś tablice informacyjne pt. "nie machaj swoich śmierdzielem - bydlakiem przed nosem innych ludzi"
@urojony_uzurpator: no mniej - więcej. Skoro jest tak ciasno i mało miejsca to może jednak lepiej się zakryć przechodząc obok kogoś? Może np zwykła kultura tego nakazuje?
Btw., moja babcia leży teraz w szpitalu - kobiety w dresach, długich koszulach nocnych. Faceci popieprzają po korytarzu w krótkich majtach
@krave: @skarbie: Dalej faceci nie maja nawet takiej możliwości. Reszta jest koedukacyjna. Jak chodzi i specjalnie powokuje machajac dragiem to poinformowac obsluge i niech go wyprowadza. Banowanie całej płci na podstawie wybryków konkretnego osobnika chyba nie jest fair, nie? Myslicie, ze facetom też jest fajnie jak jakaś obleśnia Karyna/Grażka was obczaja albo rzuca tekstami ze jesteście "ciacho" i gada do koleżanek co by z wami nie robila? To wcale nie