Wpis z mikrobloga

@AvantaR: no nie dokońca taka prosta, dzisiaj wtorek dla kobiet, jutro sie obudzisz i nagle nie bedziesz mógł wejść do centrum handlowego w czwartek bo tam faceci podrywaja dziewczyny

trzeba z takim zachowaniem walczyc
  • Odpowiedz
@Najkon: Jako, że jestem wolnościowcem to skoro to prywatny biznes to niech sobie tak robią. Póki co nie widzę potrzeby z tym walczyć. Aczkolwiek dobrze to pokazywać w kontekście "walki o równouprawnienie" feministek.
  • Odpowiedz
ie zdziwiłoby mnie, gdyby w taki męski czwartek było pusto w saunie, bo ktoś okrzyknie ten dzień "Gay Day" i faceci przestaną przychodzić.


@whiteglove: xDDDDDDDDD znowu chore teorie dziewczynki, ktora nawet tam nie byla i wymysla sobie homofoczine teksty
  • Odpowiedz
@maniek74: moja matka była świadkiem jak koleś się tasował w parowej saunie, zgłosiła obsłudze ale oczywiście nic nie zrobili bo nie mówią po polsku.

@CiemnaStronaNiemocy: no pacz pan, a w Finlandii, kraju saun, publiczne sauny nie są koedukacyjne i co teras?

Co nie zmienia faktu że wtorki tylko dla kobiet są trochę niesprawiedliwe. Jak temu zaradzić? Nie wiem.
  • Odpowiedz
@AvantaR: te publicznie dostępne tak. Ale wiesz jak to Finowie, każdy ma po kilka ;) jedna publiczna w bloku, druga w mieszkaniu, trzecia w domku nad jeziorem i czwarta nad samym brzegiem jeziora co by bezpośrednio do wody walić
  • Odpowiedz
@sokool: No to w złe godziny chodzisz i chyba słaby z ciebie facet. Wszystkie alfy wiedzą że nie ma to jak chwycić się z całej siły za trąbę a potem kręcić salta worem. To prawie jak masaż. A podryw ma skutecznść 101%, zwłaszcza zimą w nocy i na dworze.

#!$%@? mać... że wy jeszcze z nią rozmawiacie... pewnie jakiś facet przeciskał sie obok idąc do ławki, najzwyczajniej w świecie pochylony, jak
  • Odpowiedz
@whiteglove: bo sie dyskryminuje jedna grupe wzgledem drugiej? Tansze karnety dla mezczyzn i bedzie super. Kobietom nie nalezy sie specjalne traktowanie - chyba zesmy juz przestali pieprzyc o rzekomym rownouprawnieniu i wage gap ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz